Etap 1

Jeśli chcesz do nas dołączyć, przeanalizuj aktualne oferty pracy i aplikuj. Opisz dokładnie swoje wykształcenie, doświadczenie i nabyte umiejętności. W przypadku, gdy nie znajdziesz ogłoszenia, spełniającego Twoje wymagania, a spodobają Ci się zasady pracy w firmie, złóż aplikację do naszej bazy danych. Dobrze napisane CV oraz list motywacyjny umożliwią nam dopasowanie Twoich kwalifikacji do potencjalnego miejsca pracy i kontakt w przypadku pojawienia się ewentualnego wakatu.

Etap 2

Złożone aplikacje są przeglądane pod kątem adekwatności do zamieszczonej oferty pracy. Z wybranymi kandydatami kontaktuje się dział kadr w celu zaproszenia na spotkanie do naszego biura.

Etap 3

Czas na rozmowę kwalifikacyjną. Podczas tych spotkań, z jednej strony Ty będziesz miał możliwość uzyskania informacji o firmie, kulturze naszej organizacji oraz stanowisku, na które aplikujesz, z drugiej strony my uzyskamy więcej informacji dotyczących Ciebie, Twojego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji, osiągnięć, predyspozycji, motywacji i oczekiwań.

Etap 4

Osoby zakwalifikowane do kolejnego, ostatniego etapu odbywają rozmowę z Prezesem Zarządu. Jego decyzja jest ostateczna i jeśli będzie pozytywna, wówczas przedyskutujemy z Tobą warunki zatrudnienia i zaproponujemy Ci podpisanie umowy o pracę.

 

Jeśli nie znalazłe/aś wśród dostępnych ofert, zachęcamy do pozostawienia aplikacji w naszej Bazie Kandydatów. Skontaktujemy się z Tobą w przypadku adekwatnych dla Twojego profilu projektów rekrutacyjnych.