O Unihouse

Budynki wielorodzinne w technologii modułowej, produkowane przez Unihouse Oddział Unibep SA, znalazły się w gronie trzech finalistów w kategorii „Produkt użytkowy” w tegorocznym konkursie Podlaska Marka Roku.

Czy budynki Unihouse wygrają w tej kategorii? O tym zdecyduje głosowanie, które trwa na stronie internetowej http://podlaskamarka.pl/lista-kandydatow-glosowania/

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do głosowania - każdy głos się liczy! Głosowanie jest bardzo proste!
Rozstrzygnięcie konkursu Podlaska Marka Roku nastąpi pod koniec kwietnia 2018 r. na specjalnej gali, która będzie miała miejsce w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Konkurs organizowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego jest jednym z najważniejszych rankingów Polski północno-wschodniej.

W czasie II edycji Gali Biznesu Polsko-Szwedzkiego Unibep SA, spółka z Bielska Podlaskiego, została wyróżniona statuetką Mercuriusa. Uroczystość miała miejsce 2 lutego 2018 r. w Ambasadzie RP w Sztokholmie. – To dla nas wielkie wyróżnienie, ale i wielkie wyzwanie. Cieszymy się, że jesteśmy na rynku szwedzkim i że jest to kolejny kraj, gdzie możemy budować nasze innowacyjne wielorodzinne budynki wykonane w technologii modułowej – mówił w czasie spotkania Leszek Gołąbiecki, Prezes Zarządu Unibep SA. Prócz bielskiej spółki Zespół ds. Nagrody Mercurius – nagrody przyznawanej przedsiębiorstwom zasłużonym dla polskiego biznesu w Szwecji – wyróżnił Polskie Linie Lotnicze LOT.

10 sierpnia przedstawiciele firmy Unibep SA i członkowie Zarządu Województwa Podlaskiego podpisali umowę na realizację projektu badawczo-rozwojowego, dzięki któremu powstanie prototypowy, samowystarczalny energetycznie budynek mieszkalny. Popisanie umowy było też okazją do przedstawienia planów dotyczących rozwoju Fabryki Domów Modułowych Unihouse w Bielsku Podlaskim.

Od 18 do 21 października 2017 r. w Norwegii, w miejscowości Lillestrøm, mają miejsce targi budowlane z udziałem przedstawicieli Unihouse Oddziału Unibep SA. Na targach prezentują się firmy z branży budowlanej, szczególnie z segmentu budownictwa mieszkaniowego i nieruchomości. Bygg Reis Deg to najważniejszy punkt spotkań branży budowlanej w Norwegii.

unia europejska