Elewacja

Elewacja zewnętrza budynku wykonywana jest z szalówki drewnianej (zakładkowej) z drewna świerkowego niestruganego w układzie poziomym oraz z płyt elewacyjnych cementowo-włóknowych o gr. 8 mm niemalowanych (w kolorze naturalnym).

elewacja

Galerie, balkony i tarasy

Balkony i tarasy znajdujące się na parterze wykonane są z desek tarasowych, np. z drewna sosnowego impregnowanego ciśnieniowo.

Galerie, balkony i tarasy na słupach od spodu wykończone są płytą cementowo-włóknową o gr. 10 mm, zaś wykończenie nawierzchni w przypadku galerii i tarasów to płytki chodnikowe, a w przypadku balkonów są to drewniane deski trapowe z drewna sosnowego impregnowanego ciśnieniowo. Dodatkowo stosowana jest izolacja przeciwwodna.

Balustrady zewnętrzne posiadają konstrukcję nośną stalową ocynkowaną z wypełnieniem prętami metalowymi ocynkowanymi oraz pochwytem stalowym ocynkowanym.

Na życzenie klienta istnieje możliwość zadaszenia galerii, balkonów i tarasów.

galerie balkony i tarasy

Drzwi i okna

Drzwi wejściowe do mieszkania Rw 40 dB bezwręgowe o konstrukcji drewnianej malowane dwustronnie na kolor biały. Klamki i okucia w kolorze srebrnym.

Drzwi w mieszkaniach bezwręgowe o konstrukcji drewnianej gładkie pełne w kolorze białym posiadające zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach. Zamek w drzwiach pokojowych i garderobianych z kluczem, zaś w drzwiach łazienkowych zamek wyposażony w blokadę WC. Klamki i okucia w kolorze srebrnym. Jako opcja dodatkowa istnieje możliwość wykonania drzwi przesuwnych.

Na życzenie klienta możliwość wykonania i montażu drzwi do klatek schodowych, komórek lokatorskich, garaży i pomieszczeń zlokalizowanych w podpiwniczeniu budynku.

Okna PCV i okna balkonowe PCV są wykonane z profili 5-komoro-wych w kolorze białym o współczynniku przenikalności cieplnej U=1,2 W/m2K. Klamki w kolorze srebrnym z zabezpieczeniem przed otwarciem przyciskiem.

Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania drzwi tarasowych przesuwnych.

drzwi i okna

Kuchnia i instalacje

Kuchnia wyposażona w meble kuchenne produkcji polskiej wykonane z płyty MDF. Blat roboczy wykonany z płyty MDF o gr. 38 mm w okleinie. Zawiasy drzwi szafek i szuflady z systemem "cichego domykania".

W skład sprzętu AGD (klasa energetyczna A+) wchodzi płyta grzewcza ceramiczna czteropolowa, piekarnik elektryczny, chłodziarko-zamrażarka i zmywarka. Bateria zlewozmywakowa w kolorze srebrnym. Stalowy zlewozmywak wpuszczony w blat.

Mieszkania są wyposażone w instalacje wentylacyjne, elektryczne, oświetleniowe, wodne, kanalizacyjne, grzewcze, teletechniczne i ppoż.

W przypadku braku centralnego ogrzewania wodnego stosuje się ogrzewanie elektryczne podłogowe (maty grzejne) w łazienkach i w wiatrołapie. W pozostałych pomieszczeniach mieszkań wykonywane jest ogrzewanie elektryczne przy zastosowaniu elektrycznych grzejników naściennych lub stojących.

kuchnia instalacje

Łazienka

Łazienki standardowo są wyposażone w lustro wiszące ze zintegrowanym oświetleniem, szafkę łazienkową z umywalką ceramiczną i blatem roboczym, kabinę prysznicową narożną bezprofilową oraz ceramiczną miskę sedesową. Baterie łazienkowe w kolorze srebrnym.

łazienka

Podłoga

Na podłogach układane są panele MDF o gr. 7 mm trzylamelowe o strukturze dębu i klasie ścieralności AC4. Listwy przyścienne PCV w kolorze zbliżonym do koloru podłogi o wysokości 59 mm. Istnieje możliwość wyboru paneli o podobnych parametrach i właściwościach.

W pomieszczeniach sanitarnych stosuje się gres szkliwiony szary matowy.

W wejściu do mieszkania (wiatrołap) układa się gres grafitowy/ czarny.

podłoga

Ściany

W pomieszczeniach mieszkalnych i kuchni jest stosowana tapeta papierowa gładka na fizelinie malowana farbą akrylową na bazie wody na kolor jasnobeżowy. W pomieszczeniu kuchennym na ścianach, w pasie pomiędzy blatem roboczym i dolną płaszczyzną szafek wiszących, jest stosowana farba lub płytki ceramiczne.

W pomieszczeniach sanitarnych na ścianę zabezpieczoną izolacją przeciwwodną układa się płytki ceramiczne.

ściany

Sufity

Stosowana jest tapeta gładka z włókna szklanego malowana dwukrotnie farbą akrylową na bazie wody na kolor biały.

sufity

Wyposażenie dodatkowe

Na życzenie klienta możemy wykonać:

  • meble
  • szafy wolnostojące i wbudowane
  • sprzęt AGD
  • różne typy podłóg
  • ogrzewanie podłogowe
  • rolety zewnętrze i wewnętrzne

lub inne elementy wyposażenia lub wykończenia według zgłoszonego zapotrzebowania.

wyposażenie dodatkowe