Unibep SA jest partnerem strategicznym II Kongresu Liderów Zmian, który odbędzie się 21-22 kwietnia 2017 r. w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku.

Kongres Liderów Zmian jest odpowiedzią na potrzeby zmieniającego się świata. Potrzebujemy przywódców, autorytetów, ludzi, którzy swoją wizją potrafią zmotywować ludzi do wytężonej, przynoszącej efekty pracy. Jak robią to najlepsi? Unibep SA jest w gronie największych firm województwa podlaskiego, przez lata był kierowany przez charyzmatycznego przywódcę – Jana Mikołuszko. Dlatego firma z Bielska Podlaskiego od początku wspiera kongres i jego organizatorów. 
Wśród prelegentów tegorocznego spotkania będzie występował Jan Mikołuszko, ale także inni czołowi przedsiębiorcy z Podlasia, m.in. Katarzyna Rutkowska z AC SA, czy Henryk Owsiejew z Malow. Podzielą się oni swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także zainspirują do autorefleksji.
Organizatorzy - Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku – zadbali o bardzo bogaty i atrakcyjny program kongresu.
Szczegóły TUTAJ.