Od 18 do 21 października 2017 r. w Norwegii, w miejscowości Lillestrøm, mają miejsce targi budowlane z udziałem przedstawicieli Unihouse Oddziału Unibep SA. Na targach prezentują się firmy z branży budowlanej, szczególnie z segmentu budownictwa mieszkaniowego i nieruchomości. Bygg Reis Deg to najważniejszy punkt spotkań branży budowlanej w Norwegii.

- Jesteśmy największym polskim generalnym wykonawcą w Norwegii. W tym roku rozpoczęliśmy również kilka realizacji na rynku szwedzkim. Targi Bygg Reis Deg to jedno z najważniejszych wydarzeń budowlanych w Norwegii, nie mogło nas tu zabraknąć - powiedział Roman Jakubowski, Dyrektor Unihouse, który także przebywa w Norwegii.

Budownictwo modułowe jest znane i stosowane od wielu lat w Europie. Sprawdza się m.in. na wymagających rynkach skandynawskich. Unihouse jest pionierem na polskim rynku w produkcji nowoczesnych budynków modułowych w szkielecie drewnianym. Obecnie kluczowym rynkiem dla firmy jest Norwegia, jednak budynki wyprodukowane w Fabryce Domów Modułowych w Bielsku Podlaskim można spotkać również na terenie Szwecji. Całość produkcji Unihouse trafia na eksport.