Ekipa Unihouse Oddział Unibep SA prezentuje produkty fabryki domów modułowych na SwissBau w Bazylei. To największa impreza targowa dotycząca budownictwa w Szwajcarii odbywająca się w cyklu dwuletnim.

 Na powierzchni wystawienniczej 140 tys. m2 (co dopowiada powierzchni 18 boisk piłkarskich) gromadzi ona ponad 1,1 tysiąca wystawców, w ciągu 5 dni wystawowych odwiedza ją ponad 100 tys. przedstawicieli branży, architektów, inżynierów. Targom towarzyszy ponad 70 eventów tematycznych związanych z najnowszymi trendami w branży, innowacjami w projektowaniu i realizacji projektów budowlanych, dzięki czemu SwissBau jest główną platformą B2B sektora budowlanego nie tylko w samej Szwajcarii ale także sąsiadujących Niemiec, Austrii i Francji.

Unihouse prezentuje odwiedzającym wielorodzinne budynki modułowe w technologii drewnianej, w tym budynki pasywne. Wyjazd do Szwajcarii to kolejny krok w budowamiu marki Unihouse na rynkach zagranicznych. Do tej pory produkty Unihouse trafiały głównie do Norwegii i Szwecji. Firma stara się zainteresować swoją działalnością kolejne rynki europejskie.

Przypomnijmy, że trwa rozbudowa fabryki domów modułowych w Bielsku Podlaskim. Po jej zakończeniu moce przerobowe fabryki wzrosną dwukrotnie.