Unibep SA został zakwalifikowany do Polskiej Wystawy Gospodarczej 2019, na której zaprezentuje wielorodzinne budynki modułowe UNIHOUSE.

Polska Wystawa Gospodarcza to wyjątkowy projekt wystawienniczy, który powstał z inicjatywy Prezydenta RP, Andrzeja Dudy. Ideą jest przedstawienie rozwoju polskiej gospodarki w ciągu ostatniego 100-lecia oraz ukazanie kraju, jako innowacyjnego z dużym potencjałem technologicznym. Celem wystawy jest także promowanie patriotyzmu gospodarczego.

Budynki modułowe Unihouse idealnie wpasowują się w charakter PWG, który podkreśla wierność tradycji i szacunek do historii. Produkt Spółki opiera się na wieloletniej tradycji związanej z budownictwem drewnianym Podlasia. Po kilkunastu latach doświadczeń firma stała się znaczącym producentem i dostawcą budynków modułowych o szkielecie drewnianym, które charakteryzują się blisko o połowę krótszym czasem realizacji w porównaniu do budownictwa tradycyjnego. Przede wszystkim jest to produkt ekologiczny, o niskim zapotrzebowaniu energetycznym i niskiej emisyjności dwutlenku węgla do atmosfery.

Polska Wystawa Gospodarcza w 2019 r. rozpocznie się na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie pod koniec bieżącego roku, gdzie zaprezentuje się ponad 90 polskich firm.