Montaż domów wypoczynkowych Park of Poland zakończony

Komfortowe, kompletnie wyposażone i umeblowane bungalowy Unihouse stanęły w Park of Poland – największym zadaszonym parku wodnym w Europie. Pierwsi wczasowicze odpoczną w nich już pod koniec 2019 roku.  

Kompleks wypoczynkowy Suntago Village, oddalony jest od parku wodnego o kilkaset metrów i obejmuje 92 domy wypoczynkowe. W każdym bungalowie Unihouse znajduje się salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia i łazienka. Goście będą mieli do dyspozycji sprzęty RTV i AGD, takie jak: telewizor LED, suszarka do włosów, lodówka, kuchenka mikrofalowa czy czajnik. Każdy dom posiada także prywatny taras z meblami ogrodowymi i grillem.

Montaż 92 parterowych domów szkieletowych trwał tylko 11 dni, pracowało przy nich sześciu montażystów. Od momentu podpisania umowy do ukończenia inwestycji upłynęło zaledwie 6 miesięcy. Dotrzymanie tak krótkiego terminu realizacji było możliwe dzięki zastosowaniu technologii modułowej. Każdy dom to jeden moduł, który niemal w całości powstał w fabryce w Bielsku Podlaskim.

- Mechanizacja oraz możliwość kontrolowania procesu produkcyjnego w zamkniętej hali, bez względu na warunki pogodowe, pozwala na stworzenie budynków wysokiej jakości. Wielką wartość ma także zastosowanie drewna jako głównego materiału konstrukcyjnego. To sprawia, że z pełną odpowiedzialnością możemy mówić o produkcie przyjaznym środowisku, z niskim zapotrzebowaniem energetycznym – mówi Roman Jakubowski, dyrektor Oddziału Unihouse.

Otwarcie całego kompleksu parku wodnego Park of Poland zaplanowane jest na koniec bieżącego roku.