Firma Unihouse chciałaby zaprosić do udziału w naszym programie szkoleń dla najlepszych polskich pracowni projektowych, wprowadzających do projektowania w technologii modułowej opartej o szkielet drewniany.

Unihouse S.A. należący do Grupy Unibep jest największym producentem modułów kubaturowych w Polsce i jednym z największych w Europie.

Posiadamy duże doświadczenie. którym chętnie dzielimy się ze wszystkimi zainteresowanymi nowoczesnymi metodami zrównoważonego budownictwa prefabrykowanego.

Nasz Architekt opowie Państwu jak zbudowaliśmy 8 kondygnacyjne budynki wielorodzinne z drewna, jak zrobiliśmy Akademik w Standardzie pasywnym czy jak buduje się za kołem podbiegunowym.

Szkolenia przeprowadzane są zdalnie przy pomocy aplikacji Teams w momencie zebrania odpowiedniej grupy chętnych.

W prezentacji trwającej ok 4 godzin przybliżamy:

  1. Powody rozwoju budownictwa „zrównoważonego”
  2. Ogólne informacje o technologii modułowej i zasadach projektowania z wykorzystaniem modułów
  3. Instalacje stosowane w modułach Unihouse (sanitarne, tryskaczowe, wentylacyjne i elektryczne)
  4. Detale budownictwa szkieletowego - drewnianego
  5. Fizyki budowli, ochrony p.poż i akustyki

Szkolenia są organizowane nie tylko dla projektantów, ale również dla inwestorów, uczelni, developerów, urzędów czy innych osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy na temat nowoczesnego budownictwa. 

Po zakończonym szkoleniu, każdy z uczestników otrzyma przygotowany przez nas Poradnik Projektanta oraz dostęp do katalogu BIM z rozwiązaniami stosowanymi przez Unihouse.

Zapraszamy do kontaktu: