Hotele modulowe wnetrze

Budownictwo modułowe w zgodzie z naturą

Technologie oferowane przez UNIHOUSE są z powodzeniem wykorzystywane przez inwestorów w przypadku budowy hoteli, moteli, punktów gastronomicznych oraz usługowych. Budownictwo modułowe jest wręcz predysponowane do realizacji przystępnych cenowo i ekonomicznych moteli.

W przypadku budynku o takim przeznaczeniu, wielkim atutem dla inwestora jest błyskawiczny czas ukończenia inwestycji. Dzięki przeniesionemu do zakładu, w pełni skomputeryzowanemu procesowi produkcji, motel na kilkadziesiąt osób może powstać w zaledwie kilka dni. Ponieważ pojedyncze moduły można ze sobą dowolnie łączyć, istnieje możliwość aranżacji pokoi odpowiednich dla większej liczby osób.

Hotele modulowe wnetrze

Doskonała trwałość i wygoda

W powyższych aranżacjach wejście do pokoju odbywa się z korytarza zewnętrznego, ciągnącego się wzdłuż motelu, co jest częstym rozwiązaniem stosowanym dla tego typu obiektów.

Doskonała izolacja cieplna budynku powoduje, że do ogrzewania wystarczające są kaloryfery elektryczne, które pod nieobecność gości hotelowych mogą być wyłączone, co w znaczny sposób przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji.

Typowy moduł hotelowy

plan