Modułowe komendy policji

Obszary działalności

Posterunki policji modułowe

[arrow-down]

Obiekty użyteczności publicznej często mieszczą się w starych, wymagających modernizacji budynkach. Ponieważ przeprowadzenie niezbędnych prac wiąże się z wysokim kosztem, a działka może mieć znaczną wartość komercyjną, to inwestorzy często szukają alternatywy. Może nią być budownictwo modułowe. Posterunki policji modułowe to nowoczesne i efektywne pod względem kosztów rozwiązanie. Brzmi atrakcyjnie? Dowiedz się więcej.

Komisariaty modułowe – czym się charakteryzują?

Modułowe komendy policji oferowane przez Unihouse to kompaktowe i funkcjonalne budynki, które mogą zostać dostosowane do rozmiaru i kształtu działki. To szczególnie ważne, gdy obiekt ma powstać w gęsto zabudowanej części miasta lub na intensywnie rozbudowywanych terenach podmiejskich, gdzie ograniczeniem jest słabo rozwinięta infrastruktura drogowa. Jednocześnie – w odróżnieniu od budynków wykonanych w tradycyjnej technologii – posterunki policji modułowe można łatwo rozbudować. W razie konieczności wystarczy jedynie dostawić kolejne moduły. Prace można przeprowadzić szybko – bez dezorganizacji pracy komisariatu.

Budownictwo modułowe ma wiele atutów. Po pierwsze, obiekty powstają w krótkim czasie. Komisariaty modułowe Unihouse wznoszone są bardzo szybko ze względu na prostą bryłę. Po drugie – podobnie jak koszary wojskowe modułowe – do ich produkcji wykorzystywane są najnowsze technologie. W praktyce oznacza to, że poszczególne moduły powstają w fabryce i są łączone na placu budowy. Rezultatem jest też ograniczenie błędów na etapie budowy, co przekłada się na wysokiej jakości budynki, z których można korzystać przez wiele lat.

Posterunek modułowy jest wielofunkcyjny – projekt przygotowany przez Unihouse może zakładać budowę m.in. następujących pomieszczeń:

 • pomieszczenia gospodarcze o różnym charakterze;
 • biura o zróżnicowanej liczbie stanowisk pracy;
 • pomieszczenia higieniczno-sanitarne;
 • garaże na policyjne samochody;
 • szatnie, w których pracownicy mogą pozostawić swoje rzeczy osobiste.
Komisariaty modułowe – czym się charakteryzują?
Komisariaty modułowe oferta

UNIHOUSE SA

ul. Rejonowa 5,
17-100 Bielsk Podlaski

(+48) 85 730 34 77
info@unihouse.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma UNIHOUSE S.A., ul. Rejonowa 5, 17-100 Bielsk Podlaski.

 • Niskie koszty realizacji i eksploatacji

  „W tym roku mija okres gwarancyjny kontraktu. Poświadczam, że przeprowadzone roboty były wykonane w terminie, jakości i umówionej cenie. Prace gwarancyjne były wykonane w sposób należyty. Jestem zadowolona z realizacji kontraktu przez UNIHOUSE. UNIHOUSE to firma profesjonalna, doświadczona, godna polecenia”.

  Alfreda Perczak, Właściciel

  Budynek hotelowy w technologii modułowej w konstrukcji drewnianej, Mierzęcice, Polska

 • Powtarzalność i jakość wykonania

  W pełni rekomendujemy firmę UNIHOUSE. Uważamy, że dział obsługi dotrzymuje nam kroku w pozytywnej współpracy. Jako firma budowlana możemy być dumni z produktu, który otrzymujemy.

  Stig Mæhle, Service Manager

  Stokkan Nedre, Trondheim, Norwegia

 • Krótki czas realizacji

  Zakontraktowane prace zostały dostarczone na czas i z zachowaniem wysokich standardów jakości. Wykonawca ma również bardzo wysokie profesjonalne standardy bezpieczeństwa pracy. Biorąc pod uwagę obecną współpracę z Generalnym Wykonawcą i wysoką jakość pracy, rekomendujemy firmę UNIBEP SA jako rzetelnego partnera z profesjonalną, wysoko wykwalifikowaną kadrą.

  Anders Skaget, Project Leader

  Miljøbyen Granåsen, Trondheim, Norwegia

 • Ekologia

  Drewno to naturalny materiał ekologiczny, korzystnie współkształtujący parametry cieplne i akustyczne przegród budowlanych (ściany, stropy, dach) oraz komfort użytkowy budynków, jak mikroklimat i bezpieczeństwo funkcjonalne. Skumulowana energochłonność drewna jest bardzo korzystna w porównaniu do betonu i stali.

  Dużą zaletą konstrukcji drewnianych jest ich lekkość, co przyczynia się do zmniejszenia wymiarów konstrukcji np. fundamentów oraz ich prefabrykacji, tzn. fabrycznego wykonania elementów i transport na budowę, a tam szybki montaż. Ponadto budynki drewniane są łatwe do przebudowy i modernizacji oraz podatne na rozbiórkę i utylizację.

  prof. dr hab. Inż. Czesław Miedziałowski

  Politechnika Białostocka

 • Certyfikowana jakość

  Podczas projektowania, bazując na aprobatach technicznych Sintef i ETA, wdrażamy rozwiązania dopasowując je do potrzeb projektu i Inwestora. By produkcja i budowa przebiegły szybko i na najwyższym poziomie, każdy szczegół musi być opracowany dokładnie i odpowiednio wcześniej.

  Tomasz Perkowski

  Kierownik Działu Projektowego UNIHOUSE

 • Wiele możliwości

  Budownictwo modułowe to synonim nowoczesnej technologii i precyzji wykonania. Pozwala na realizację najbardziej wyszukanych pomysłów, przy zachowaniu założonej funkcji zamkniętej w poszczególnych bryłach. Projektant może być pewien, że to, co wymyślił i wykreował, na budowie zostanie zrealizowane w 100 procentach. Budownictwo to spełnia marzenia architektów o idealnym module w architekturze, według postulatów Witruwiusza czy Le Corbusiera.

  architekt Zenon W. Zabagło

  biuro projektowe Atelier ZETTA

 • > 20 LAT

  doświadczenia branżowego

 • 4876

  wybudowanych mieszkań

 • > 3000

  zadowolonych klientów

 • 24H/7

  doradztwo i wsparcie działu handlowego

Posterunek policji modułowy

Nowoczesna i oszczędna inwestycja – posterunek modułowy

W nowych budynkach nie tylko dobrze się mieszka, ale również pracuje. To zasługa wykorzystania nowych technologii, w tym wyposażenia budynków w najnowocześniejsze rozwiązania. Komisariaty policji modułowe Unihouse zapewniają komfort pracownikom, a dodatkowo panuje w nich korzystny mikroklimat. Ale to nie wszystko. Moduły, z których powstają posterunki modułowe, są wykończone pod klucz, a stosunek kosztu do jakości jest bardzo korzystny. To istotna informacja nie tylko dla pracowników, ale również inwestorów, którzy muszą wygospodarować środki w ramach często napiętych budżetów.

Posterunek modułowy jest też tani w utrzymaniu. Koszty eksploatacyjne są niższe niż w budownictwie tradycyjnym – szczególnie w porównaniu do obiektów, które nie przeszły termomodernizacji. To wynik zastosowanych materiałów i energooszczędnych rozwiązań. Z perspektywy inwestorów to bardzo dobra wiadomość – koszty budowy takiego obiektu użyteczności publicznej mogą się zwrócić w ciągu następnych lat, bo ze względu na dobrą izolacyjność cieplną budynek można dogrzewać jedynie elektrycznymi grzejnikami. Jednocześnie oznacza to więcej środków na inne zadania czy inwestycje.

Posterunki modułowe
zadzwoń:
Nasi konsultanci są dostępni od pon - pt: 09.00 - 17.00
napisz:
Nasi doradcy skontaktują się z tobą w ciągu 48 godzin
wyślij zapytanie:
Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin
posterunki policji modułowe w ofercie Unihouse

Wysokiej jakości posterunki policji modułowe w ofercie Unihouse!

Obiekty użyteczności publicznej, jak choćby komisariaty policji modułowe, powinny służyć niezawodnie przez wiele lat. Modułowe budownictwo oferowane przez Unihouse nie ustępuje pod tym względem budownictwu tradycyjnemu – okres eksploatacji modułowych posterunków może przekroczyć 50 lat, pod warunkiem regularnego przeprowadzania standardowych prac konserwacyjnych. Wszystkie budynki spełniają też obowiązujące normy w zakresie np. bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Czy wiesz, że Unihouse ma w swoim portfolio modułowe komendy policji? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami, a w razie pytań do kontaktu.

Przykładowe realizacje

Wszystkie

Obszary działalności Unihouse

 • Żłobki modułowe
  Żłobki modułowe

  Żłobki modułowe

 • Szkoły modułowe
  Szkoły modułowe

  Szkoły modułowe

 • Przedszkola modułowe
  Przedszkola modułowe

  Przedszkola modułowe

 • Hotele i akademiki modułowe
  Hotele i akademiki modułowe

  Hotele i akademiki modułowe

 • Modułowe hotele pracownicze
  Modułowe hotele pracownicze

  Modułowe hotele pracownicze

 • Bloki, osiedla modułowe
  Bloki, osiedla modułowe

  Bloki, osiedla modułowe

 • Komunalne mieszkania modułowe - simy
  Komunalne mieszkania modułowe - simy

  Komunalne mieszkania modułowe - simy

 • Domy opieki modułowe
  Domy opieki modułowe

  Domy opieki modułowe

 • Posterunki policji modułowe
  Posterunki policji modułowe

  Posterunki policji modułowe

 • Koszary wojskowe modułowe
  Koszary wojskowe modułowe

  Koszary wojskowe modułowe

Czytaj więcej

Szkoły modułowe

Obszary działalności

Szkoły modułowe

[arrow-down]

Wiele szkół boryka się z tym samym problemem – niewystarczającą liczbą sal lekcyjnych. W rezultacie placówki edukacyjne nie są w stanie zaproponować uczniom najkorzystniejszego, czyli jednozmianowego trybu nauki. Jak rozwiązać ten problem w krótkim czasie? Z pomocą przychodzi budownictwo modułowe. Szkoły modułowe wyróżniają się korzystnym mikroklimatem, wysokim standardem, bezpieczeństwem przeciwpożarowym i niskimi kosztami eksploatacji.

Szkoła modułowa – czym się różni od tradycyjnej?

Można wskazać co najmniej kilka różnic między szkołą wybudowaną w technologii modułowej i tradycyjnej. Z perspektywy jednostek samorządu terytorialnego, które mają obowiązek utrzymywać placówki edukacyjne, kluczowe są koszty eksploatacji. Pod tym względem szkoły modułowe wypadają korzystniej niż szkoły murowane. 

Szkoła modułowa, podobnie jak przedszkole modułowe, jest budowana z ekologicznych materiałów – Unihouse wykorzystuje m.in. drewno i wełnę mineralną. Zastosowanie nowoczesnych technologii i bardzo dobra izolacja sprawiają, że projekt modułowego obiektu edukacyjnego nie wymaga montażu pieca czy przyłącza do sieci centralnego ogrzewania – aby zapewnić komfort cieplny użytkownikom placówki, wystarczy montaż ogrzewania elektrycznego. Rezultatem są niskie koszty utrzymania przez cały okres użytkowania, który wynosi co najmniej 50 lat.

Chociaż szkoły modułowe i tradycyjne różni wiele, to mają one też pewną cechę wspólną – mowa o spełnianiu światowych norm sanitarnych, izolacyjności akustycznej i bezpieczeństwa przeciwpożarowego. To sprawia, że nauka w placówkach edukacyjnych stworzonych z modułów jest komfortowa i bezpieczna. Dodatkowym plusem jest panujący w szkole modułowej korzystny, sprzyjający zdrowiu mikroklimat – to rezultat zastosowanej technologii i ekologicznych materiałów wykorzystywanych przez Unihouse.

Szkoła modułowa – czym się różni od tradycyjnej?
Szkoła modułowa kontakt

UNIHOUSE SA

ul. Rejonowa 5,
17-100 Bielsk Podlaski

(+48) 85 730 34 77
info@unihouse.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma UNIHOUSE S.A., ul. Rejonowa 5, 17-100 Bielsk Podlaski.

 • Niskie koszty realizacji i eksploatacji

  „W tym roku mija okres gwarancyjny kontraktu. Poświadczam, że przeprowadzone roboty były wykonane w terminie, jakości i umówionej cenie. Prace gwarancyjne były wykonane w sposób należyty. Jestem zadowolona z realizacji kontraktu przez UNIHOUSE. UNIHOUSE to firma profesjonalna, doświadczona, godna polecenia”.

  Alfreda Perczak, Właściciel

  Budynek hotelowy w technologii modułowej w konstrukcji drewnianej, Mierzęcice, Polska

 • Powtarzalność i jakość wykonania

  W pełni rekomendujemy firmę UNIHOUSE. Uważamy, że dział obsługi dotrzymuje nam kroku w pozytywnej współpracy. Jako firma budowlana możemy być dumni z produktu, który otrzymujemy.

  Stig Mæhle, Service Manager

  Stokkan Nedre, Trondheim, Norwegia

 • Krótki czas realizacji

  Zakontraktowane prace zostały dostarczone na czas i z zachowaniem wysokich standardów jakości. Wykonawca ma również bardzo wysokie profesjonalne standardy bezpieczeństwa pracy. Biorąc pod uwagę obecną współpracę z Generalnym Wykonawcą i wysoką jakość pracy, rekomendujemy firmę UNIBEP SA jako rzetelnego partnera z profesjonalną, wysoko wykwalifikowaną kadrą.

  Anders Skaget, Project Leader

  Miljøbyen Granåsen, Trondheim, Norwegia

 • Ekologia

  Drewno to naturalny materiał ekologiczny, korzystnie współkształtujący parametry cieplne i akustyczne przegród budowlanych (ściany, stropy, dach) oraz komfort użytkowy budynków, jak mikroklimat i bezpieczeństwo funkcjonalne. Skumulowana energochłonność drewna jest bardzo korzystna w porównaniu do betonu i stali.

  Dużą zaletą konstrukcji drewnianych jest ich lekkość, co przyczynia się do zmniejszenia wymiarów konstrukcji np. fundamentów oraz ich prefabrykacji, tzn. fabrycznego wykonania elementów i transport na budowę, a tam szybki montaż. Ponadto budynki drewniane są łatwe do przebudowy i modernizacji oraz podatne na rozbiórkę i utylizację.

  prof. dr hab. Inż. Czesław Miedziałowski

  Politechnika Białostocka

 • Certyfikowana jakość

  Podczas projektowania, bazując na aprobatach technicznych Sintef i ETA, wdrażamy rozwiązania dopasowując je do potrzeb projektu i Inwestora. By produkcja i budowa przebiegły szybko i na najwyższym poziomie, każdy szczegół musi być opracowany dokładnie i odpowiednio wcześniej.

  Tomasz Perkowski

  Kierownik Działu Projektowego UNIHOUSE

 • Wiele możliwości

  Budownictwo modułowe to synonim nowoczesnej technologii i precyzji wykonania. Pozwala na realizację najbardziej wyszukanych pomysłów, przy zachowaniu założonej funkcji zamkniętej w poszczególnych bryłach. Projektant może być pewien, że to, co wymyślił i wykreował, na budowie zostanie zrealizowane w 100 procentach. Budownictwo to spełnia marzenia architektów o idealnym module w architekturze, według postulatów Witruwiusza czy Le Corbusiera.

  architekt Zenon W. Zabagło

  biuro projektowe Atelier ZETTA

 • > 20 LAT

  doświadczenia branżowego

 • 4876

  wybudowanych mieszkań

 • > 3000

  zadowolonych klientów

 • 24H/7

  doradztwo i wsparcie działu handlowego

Szybka realizacj budowy szkoły modułowej

Szybka realizacja i niski koszt budowy szkoły modułowej

Modułowe budynki szkolne mogą powstać nawet w ciągu kilku miesięcy od rozpoczęcia prac projektowych, co w przypadku klasycznych metod wznoszenia obiektów jest niemożliwe. Szybkość realizacji to kolejna różnica między technologią modułową i tradycyjną. Powodem jest zastosowanie modułów – są one produkowane w fabryce i następnie łączone na placu budowy. To oznacza choćby mniej błędów, ponieważ poszczególne moduły powstają w kontrolowanym środowisku.

Szkoła modułowa może zostać:

 • rozbudowana bez zakłócania procesu nauki – łączenie modułów może zostać przeprowadzone w przerwie wakacyjnej; istnieje też możliwość rozbudowy szkoły wybudowanej w klasycznej technologii;
 • przeniesiona z miejsca na miejsce – w razie wprowadzenia zmian w planie zagospodarowania przestrzennego istnieje możliwość przetransportowania modułów na inną działkę;
 • częściowo zdemontowana – w razie zmniejszenia liczby uczniów istnieje możliwość demontażu zbędnych modułów, co pozwala zmniejszyć koszty eksploatacyjne.

Dla jednostek samorządowych znaczenie ma też cena. Szkoły modułowe są oferowane w atrakcyjnych cenach, biorąc pod uwagę, że moduły transportowane na plac budowy są wyposażone w niezbędne instalacje oraz umeblowane. Jako producent szkół modułowych, Unihouse oferuje rozwiązania dopasowane do budżetu inwestora.

niski koszt budowy szkoły modułowej
zadzwoń:
Nasi konsultanci są dostępni od pon - pt: 09.00 - 17.00
napisz:
Nasi doradcy skontaktują się z tobą w ciągu 48 godzin
wyślij zapytanie:
Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin
Bezpieczne modułowe budynki szkolne w ofercie Unihouse

Bezpieczne modułowe budynki szkolne w ofercie Unihouse!

Przedszkole modułowe, żłobek modułowy czy szkoła modułowa – Unihouse proponuje obiekty edukacyjne i opiekuńcze w nowoczesnej technologii szkieletowej w systemie modułowym. Budynki powstające w tej technologii mogą mieć nawet 8 kondygnacji, a to oznacza, że możliwa jest budowa zarówno kameralnych placówek szkolnych, jak i szkół zlokalizowanych na terenach z gęstą zabudową mieszkaniową.

Chcesz wiedzieć więcej o szkołach modułowych? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami oraz kontaktu – chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

Przykładowe realizacje

Wszystkie

Obszary działalności Unihouse

 • Żłobki modułowe
  Żłobki modułowe

  Żłobki modułowe

 • Szkoły modułowe
  Szkoły modułowe

  Szkoły modułowe

 • Przedszkola modułowe
  Przedszkola modułowe

  Przedszkola modułowe

 • Hotele i akademiki modułowe
  Hotele i akademiki modułowe

  Hotele i akademiki modułowe

 • Modułowe hotele pracownicze
  Modułowe hotele pracownicze

  Modułowe hotele pracownicze

 • Bloki, osiedla modułowe
  Bloki, osiedla modułowe

  Bloki, osiedla modułowe

 • Komunalne mieszkania modułowe - simy
  Komunalne mieszkania modułowe - simy

  Komunalne mieszkania modułowe - simy

 • Domy opieki modułowe
  Domy opieki modułowe

  Domy opieki modułowe

 • Posterunki policji modułowe
  Posterunki policji modułowe

  Posterunki policji modułowe

 • Koszary wojskowe modułowe
  Koszary wojskowe modułowe

  Koszary wojskowe modułowe

Czytaj więcej

Modułowe domy opieki

Obszary działalności

Domy opieki modułowe

[arrow-down]

Osoby wymagające całodobowej opieki, osoby z niepełnosprawnością czy seniorzy – to pensjonariusze domów opieki. Takie obiekty muszą być dostosowane do potrzeb mieszkańców, a niekiedy adaptacja już istniejących budynków często okazuje się zbyt kosztowna. Rozwiązanie? Modułowy dom opieki. Obiekt wykonany w modułowej technologii szkieletowej może powstać w kilka miesięcy i spełnia on wszelkie normy, w tym jest ekologiczny i energooszczędny.

Modułowe domy opieki – dlaczego warto w nie zainwestować?

W najbliższych latach zapotrzebowanie na domy opieki będzie wzrastać. Powód jest prosty – starzejące się społeczeństwo. Domy opieki modułowe to odpowiedź na zmieniającą się strukturę demograficzną. Powstające w fabryce Unihouse domy modułowe są w pełni dostosowane do współczesnych wymogów – są pozbawione barier architektonicznych oraz wyposażone w windę dostosowaną do potrzeb osób z niepełnosprawnością i system alarmu przeciwpożarowego. Modułowe sanatoria mogą oferować pokoje zarówno 1-osobowe, jak i kilkuosobowe, dostępne są też w różnych standardach wykończenia.

Dla inwestorów istotne są koszty eksploatacji. W długoterminowej perspektywie są one dużo istotniejsze niż jednorazowy koszt budowy obiektu. Domy opieki modułowe wypadają pod tym względem korzystnie. Technologia Unihouse eliminuje potrzebę instalacji pieca i przyłącza do sieci centralnego ogrzewania – poszczególne pomieszczenia mogą zostać ogrzane energią elektryczną. Komfort cieplny, korzystny klimat wewnętrzny i szerokie możliwości w zakresie estetyki – to kolejne powody, dla których warto zainwestować w modułowe sanatoria.

Modułowy dom opieki Unihouse – pozostałe zalety:

 • możliwość rozbudowy w dowolnym momencie – budownictwo modułowe zapewnia elastyczność, a to oznacza, że istnieje możliwość dobudowy kolejnych pomieszczeń;
 • teren wokół modułowego domu opieki zostaje odpowiednio zagospodarowany – co ma znaczenie z perspektywy zarówno inwestora, jak i przyszłych mieszkańców;
 • budynek jest przyjazny środowisku – dzięki wykorzystaniu drewna na etapie produkcji emisja CO2 jest dużo niższa, a straty materiałowe zostają zredukowane do minimum.
Modułowe domy opieki
Modułowe domy opieki kontakt

UNIHOUSE SA

ul. Rejonowa 5,
17-100 Bielsk Podlaski

(+48) 85 730 34 77
info@unihouse.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma UNIHOUSE S.A., ul. Rejonowa 5, 17-100 Bielsk Podlaski.

 • Niskie koszty realizacji i eksploatacji

  „W tym roku mija okres gwarancyjny kontraktu. Poświadczam, że przeprowadzone roboty były wykonane w terminie, jakości i umówionej cenie. Prace gwarancyjne były wykonane w sposób należyty. Jestem zadowolona z realizacji kontraktu przez UNIHOUSE. UNIHOUSE to firma profesjonalna, doświadczona, godna polecenia”.

  Alfreda Perczak, Właściciel

  Budynek hotelowy w technologii modułowej w konstrukcji drewnianej, Mierzęcice, Polska

 • Powtarzalność i jakość wykonania

  W pełni rekomendujemy firmę UNIHOUSE. Uważamy, że dział obsługi dotrzymuje nam kroku w pozytywnej współpracy. Jako firma budowlana możemy być dumni z produktu, który otrzymujemy.

  Stig Mæhle, Service Manager

  Stokkan Nedre, Trondheim, Norwegia

 • Krótki czas realizacji

  Zakontraktowane prace zostały dostarczone na czas i z zachowaniem wysokich standardów jakości. Wykonawca ma również bardzo wysokie profesjonalne standardy bezpieczeństwa pracy. Biorąc pod uwagę obecną współpracę z Generalnym Wykonawcą i wysoką jakość pracy, rekomendujemy firmę UNIBEP SA jako rzetelnego partnera z profesjonalną, wysoko wykwalifikowaną kadrą.

  Anders Skaget, Project Leader

  Miljøbyen Granåsen, Trondheim, Norwegia

 • Ekologia

  Drewno to naturalny materiał ekologiczny, korzystnie współkształtujący parametry cieplne i akustyczne przegród budowlanych (ściany, stropy, dach) oraz komfort użytkowy budynków, jak mikroklimat i bezpieczeństwo funkcjonalne. Skumulowana energochłonność drewna jest bardzo korzystna w porównaniu do betonu i stali.

  Dużą zaletą konstrukcji drewnianych jest ich lekkość, co przyczynia się do zmniejszenia wymiarów konstrukcji np. fundamentów oraz ich prefabrykacji, tzn. fabrycznego wykonania elementów i transport na budowę, a tam szybki montaż. Ponadto budynki drewniane są łatwe do przebudowy i modernizacji oraz podatne na rozbiórkę i utylizację.

  prof. dr hab. Inż. Czesław Miedziałowski

  Politechnika Białostocka

 • Certyfikowana jakość

  Podczas projektowania, bazując na aprobatach technicznych Sintef i ETA, wdrażamy rozwiązania dopasowując je do potrzeb projektu i Inwestora. By produkcja i budowa przebiegły szybko i na najwyższym poziomie, każdy szczegół musi być opracowany dokładnie i odpowiednio wcześniej.

  Tomasz Perkowski

  Kierownik Działu Projektowego UNIHOUSE

 • Wiele możliwości

  Budownictwo modułowe to synonim nowoczesnej technologii i precyzji wykonania. Pozwala na realizację najbardziej wyszukanych pomysłów, przy zachowaniu założonej funkcji zamkniętej w poszczególnych bryłach. Projektant może być pewien, że to, co wymyślił i wykreował, na budowie zostanie zrealizowane w 100 procentach. Budownictwo to spełnia marzenia architektów o idealnym module w architekturze, według postulatów Witruwiusza czy Le Corbusiera.

  architekt Zenon W. Zabagło

  biuro projektowe Atelier ZETTA

 • > 20 LAT

  doświadczenia branżowego

 • 4876

  wybudowanych mieszkań

 • > 3000

  zadowolonych klientów

 • 24H/7

  doradztwo i wsparcie działu handlowego

Szybki czas budowy nowoczesnego modułowego domu opieki

Szybki czas budowy nowoczesnego modułowego domu opieki

Poszczególne moduły powstają w kontrolowanych warunkach – w fabryce Unihouse. Następnie zostają przetransportowane na plac budowy, gdzie ma miejsce ich montaż. Aktualnie technologia szkieletowa w systemie modułowym pozwala zbudować modułowy dom opieki, który będzie miał nawet 8 kondygnacji we wskazanej przez inwestora formie architektonicznej. A wszystko to w zaledwie kilka miesięcy. To właśnie tempo wznoszenia obiektów z modułów oraz wiele możliwości są cechami budownictwa modułowego w największym stopniu docenianymi przez inwestorów.

Modułowe sanatoria są wyposażone we wszelkie niezbędne instalacje – ich montaż odbywa się w fabryce Unihouse. To oznacza, że na placu budowy nie jest już konieczne wykonywanie prac w tym zakresie, a samo łączenie modułów może odbywać się również w okresie zimowym – konieczne jest jednak wcześniejsze przygotowanie fundamentów. Jednocześnie modułowy dom opieki – podobnie jak hotel modułowy – jest wyposażony w szereg nowoczesnych rozwiązań oraz spełnia aktualne normy w zakresie m.in. akustyki.

czas budowy nowoczesnego modułowego domu opieki
zadzwoń:
Nasi konsultanci są dostępni od pon - pt: 09.00 - 17.00
napisz:
Nasi doradcy skontaktują się z tobą w ciągu 48 godzin
wyślij zapytanie:
Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin

Typowy moduł

Typowy moduł mieszkania w domu opieki modułowe domy opieki w ofercie Unihouse

Komfortowe modułowe domy opieki w ofercie Unihouse!

Chociaż domy opieki muszą spełniać warunki techniczne stawiane takim obiektom, to między sobą mogą różnić się m.in. formą architektoniczną i wyposażeniem. Domy opieki modułowe Unihouse są projektowane indywidualnie, dzięki czemu są dopasowane do oczekiwań inwestorów i ich modelu biznesowego. Ponieważ poszczególne moduły są wykończone pod klucz, użytkować można je tuż po zakończeniu prac na placu budowy. Okres od umieszczenia modułów na posadowieniu do przyjęcia pierwszych mieszkańców może zatem wynosić kilka dni.

Chcesz postawić modułowe sanatoria? Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy etapy współpracy i odpowiemy na pytania dotyczące modułowych domów opieki.

Przykładowe realizacje

Wszystkie

Obszary działalności Unihouse

 • Żłobki modułowe
  Żłobki modułowe

  Żłobki modułowe

 • Szkoły modułowe
  Szkoły modułowe

  Szkoły modułowe

 • Przedszkola modułowe
  Przedszkola modułowe

  Przedszkola modułowe

 • Hotele i akademiki modułowe
  Hotele i akademiki modułowe

  Hotele i akademiki modułowe

 • Modułowe hotele pracownicze
  Modułowe hotele pracownicze

  Modułowe hotele pracownicze

 • Bloki, osiedla modułowe
  Bloki, osiedla modułowe

  Bloki, osiedla modułowe

 • Komunalne mieszkania modułowe - simy
  Komunalne mieszkania modułowe - simy

  Komunalne mieszkania modułowe - simy

 • Domy opieki modułowe
  Domy opieki modułowe

  Domy opieki modułowe

 • Posterunki policji modułowe
  Posterunki policji modułowe

  Posterunki policji modułowe

 • Koszary wojskowe modułowe
  Koszary wojskowe modułowe

  Koszary wojskowe modułowe

Czytaj więcej

Modułowe mieszkania komunalne

Obszary działalności

Komunalne mieszkania modułowe – SIM-y

[arrow-down]

Zbyt mała w stosunku do potrzeb liczba mieszkań komunalnych to problem, z którym mierzy się wiele miast. Jak szybko wybudować blok mieszkalny i jednocześnie zapewnić, aby mieszczące się w nim mieszkania były tanie w utrzymaniu? Estetyczne i modułowe mieszkania komunalne Unihouse to odpowiedź na współczesne wyzwania polityki mieszkaniowej. Poznaj najważniejsze korzyści płynące z wyboru technologii modułowej.

Modułowe mieszkania komunalne – zalety tego rozwiązania

Ciepłe, komfortowe i estetyczne – takie właśnie są modułowe mieszkania komunalne. Mimo że z perspektywy potencjalnych lokatorów standard lokalu jest kluczowy, to technologia szkieletowa w systemie modułowym ma o wiele więcej zalet. Jednym z najważniejszych atutów jest czas potrzebny na ukończenie inwestycji. Ponieważ każde modułowe mieszkanie komunalne powstaje w fabryce, to prace na placu budowy są ograniczone do minimum. To sprawia, że gotowy budynek może zostać oddany do użytku już po kilku miesiącach od jego zamówienia.

Dla najemców mieszkań komunalnych istotne są kwestie finansowe – lokale muszą być tanie w utrzymaniu. Modułowe mieszkanie komunalne spełnia ten wymóg. Zastosowanie sprawdzonych materiałów termoizolacyjnych korzystnie wpływa na koszty ogrzewania – są one niższe niż w przypadku budownictwa tradycyjnego. Jednocześnie budynki nie wymagają instalacji np. centralnego ogrzewania. W konsekwencji mieszkania komunalne wybudowane w technologii modułowej są dostępne dla szerokiej grupy potencjalnych najemców.

Modułowe mieszkania komunalne – pozostałe zalety:

 • możliwość budowy na działkach długich i wąskich, czyli takich, które trudno sprzedać lub zagospodarować – z perspektywy miasta czy gminy to cecha pozwalająca wykorzystać mało atrakcyjne grunty;
 • wykończenie pod klucz – każde modułowe mieszkanie komunalne jest wyposażone w media i urządzone zgodnie z projektem zaakceptowanym przez inwestora;
 • dostępność w różnych rozmiarach – modułowe mieszkania komunalne to zarówno kawalerki, jak i lokale, w których wygodnie może mieszkać duża rodzina (metraż do ok. 100 mkw.).
Modułowe mieszkania komunalne
Modułowe mieszkania komunalne SIM

UNIHOUSE SA

ul. Rejonowa 5,
17-100 Bielsk Podlaski

(+48) 85 730 34 77
info@unihouse.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma UNIHOUSE S.A., ul. Rejonowa 5, 17-100 Bielsk Podlaski.

 • Niskie koszty realizacji i eksploatacji

  „W tym roku mija okres gwarancyjny kontraktu. Poświadczam, że przeprowadzone roboty były wykonane w terminie, jakości i umówionej cenie. Prace gwarancyjne były wykonane w sposób należyty. Jestem zadowolona z realizacji kontraktu przez UNIHOUSE. UNIHOUSE to firma profesjonalna, doświadczona, godna polecenia”.

  Alfreda Perczak, Właściciel

  Budynek hotelowy w technologii modułowej w konstrukcji drewnianej, Mierzęcice, Polska

 • Powtarzalność i jakość wykonania

  W pełni rekomendujemy firmę UNIHOUSE. Uważamy, że dział obsługi dotrzymuje nam kroku w pozytywnej współpracy. Jako firma budowlana możemy być dumni z produktu, który otrzymujemy.

  Stig Mæhle, Service Manager

  Stokkan Nedre, Trondheim, Norwegia

 • Krótki czas realizacji

  Zakontraktowane prace zostały dostarczone na czas i z zachowaniem wysokich standardów jakości. Wykonawca ma również bardzo wysokie profesjonalne standardy bezpieczeństwa pracy. Biorąc pod uwagę obecną współpracę z Generalnym Wykonawcą i wysoką jakość pracy, rekomendujemy firmę UNIBEP SA jako rzetelnego partnera z profesjonalną, wysoko wykwalifikowaną kadrą.

  Anders Skaget, Project Leader

  Miljøbyen Granåsen, Trondheim, Norwegia

 • Ekologia

  Drewno to naturalny materiał ekologiczny, korzystnie współkształtujący parametry cieplne i akustyczne przegród budowlanych (ściany, stropy, dach) oraz komfort użytkowy budynków, jak mikroklimat i bezpieczeństwo funkcjonalne. Skumulowana energochłonność drewna jest bardzo korzystna w porównaniu do betonu i stali.

  Dużą zaletą konstrukcji drewnianych jest ich lekkość, co przyczynia się do zmniejszenia wymiarów konstrukcji np. fundamentów oraz ich prefabrykacji, tzn. fabrycznego wykonania elementów i transport na budowę, a tam szybki montaż. Ponadto budynki drewniane są łatwe do przebudowy i modernizacji oraz podatne na rozbiórkę i utylizację.

  prof. dr hab. Inż. Czesław Miedziałowski

  Politechnika Białostocka

 • Certyfikowana jakość

  Podczas projektowania, bazując na aprobatach technicznych Sintef i ETA, wdrażamy rozwiązania dopasowując je do potrzeb projektu i Inwestora. By produkcja i budowa przebiegły szybko i na najwyższym poziomie, każdy szczegół musi być opracowany dokładnie i odpowiednio wcześniej.

  Tomasz Perkowski

  Kierownik Działu Projektowego UNIHOUSE

 • Wiele możliwości

  Budownictwo modułowe to synonim nowoczesnej technologii i precyzji wykonania. Pozwala na realizację najbardziej wyszukanych pomysłów, przy zachowaniu założonej funkcji zamkniętej w poszczególnych bryłach. Projektant może być pewien, że to, co wymyślił i wykreował, na budowie zostanie zrealizowane w 100 procentach. Budownictwo to spełnia marzenia architektów o idealnym module w architekturze, według postulatów Witruwiusza czy Le Corbusiera.

  architekt Zenon W. Zabagło

  biuro projektowe Atelier ZETTA

 • > 20 LAT

  doświadczenia branżowego

 • 4876

  wybudowanych mieszkań

 • > 3000

  zadowolonych klientów

 • 24H/7

  doradztwo i wsparcie działu handlowego

mieszkanie komunalne w systemie modułowym

Nowoczesna inwestycja – mieszkanie komunalne w systemie modułowym

Współcześnie budowane osiedla składają się z kameralnych i estetycznych budynków wielorodzinnych. Modułowe mieszkania komunalne wpisują się w ten trend. Lokale stworzone przez Unihouse nie wyróżniają się na tle innych nowoczesnych budynków mieszkalnych, a to dlatego, że po zakończeniu montażu poszczególnych modułów wykonywana jest estetyczna i trwała elewacja. W rezultacie budynek nie odstaje od już istniejącej zabudowy. Dodatkowo obiekt może posiadać podpiwniczenie i garaże podziemne, które są wykonywane w tradycyjnej technologii.

Modułowe mieszkanie komunalne może być wyposażone w balkon lub taras – w zależności od projektu. Jednak dopiero właściwe zagospodarowanie terenu wokół budynku pozwala mieszkańcom zyskać miejsce do zacieśniania sąsiedzkich więzi. Właśnie dlatego projekt modułowego budynku z mieszkaniami komunalnymi może przewidywać również zagospodarowanie najbliższego otoczenia.

mieszkanie komunalne modułowe dla SIM
zadzwoń:
Nasi konsultanci są dostępni od pon - pt: 09.00 - 17.00
napisz:
Nasi doradcy skontaktują się z tobą w ciągu 48 godzin
wyślij zapytanie:
Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin

Typowy moduł

Typowy moduł budynku komunalnego Innowacyjne modułowe mieszkania komunalne w ofercie Unihouse!

Innowacyjne modułowe mieszkania komunalne w ofercie Unihouse!

Bloki modułowe spełniają wszelkie obowiązujące normy, w tym dotyczące m.in. izolacji akustycznej i ekologii. W razie potrzeby można je nadbudować, rozbudować lub przenieść. To nie wszystko. Budownictwo modułowe jest też trwałe – modułowe mieszkanie komunalne może być eksploatowane przez co najmniej 50 lat. To wszystko sprawia, że warto wybrać to rozwiązanie. 

Chcesz wiedzieć więcej o modułowych mieszkaniach komunalnych? Zapraszamy do kontaktu – w Unihouse przygotujemy i zrealizujemy projekt zgodnie z potrzebami docelowych mieszkańców.

Przykładowe realizacje

Wszystkie

Obszary działalności Unihouse

 • Żłobki modułowe
  Żłobki modułowe

  Żłobki modułowe

 • Szkoły modułowe
  Szkoły modułowe

  Szkoły modułowe

 • Przedszkola modułowe
  Przedszkola modułowe

  Przedszkola modułowe

 • Hotele i akademiki modułowe
  Hotele i akademiki modułowe

  Hotele i akademiki modułowe

 • Modułowe hotele pracownicze
  Modułowe hotele pracownicze

  Modułowe hotele pracownicze

 • Bloki, osiedla modułowe
  Bloki, osiedla modułowe

  Bloki, osiedla modułowe

 • Komunalne mieszkania modułowe - simy
  Komunalne mieszkania modułowe - simy

  Komunalne mieszkania modułowe - simy

 • Domy opieki modułowe
  Domy opieki modułowe

  Domy opieki modułowe

 • Posterunki policji modułowe
  Posterunki policji modułowe

  Posterunki policji modułowe

 • Koszary wojskowe modułowe
  Koszary wojskowe modułowe

  Koszary wojskowe modułowe

Czytaj więcej

Modułowe hotele pracownicze

Obszary działalności

Modułowe hotele pracownicze

[arrow-down]

Duże przedsiębiorstwa, firmy budowlane czy agencje pracy tymczasowej często zatrudniają tysiące pracowników, którym muszą stworzyć odpowiednie warunki mieszkaniowe. Rozwiązanie? Modułowe hotele pracownicze Unihouse. Wykorzystanie technologii szkieletowej w systemie modułowym pozwala szybko stworzyć wygodne oraz trwałe budynki w atrakcyjnej cenie i o niskich kosztach eksploatacji.

Hotel pracowniczy modułowy – czym się wyróżnia?

Modułowe hotele dla pracowników – podobnie jak hotele modułowe i kampusy – powstają w fabryce. Zautomatyzowany proces produkcji wykorzystywany przez Unihouse pozwala zachować powtarzalność i wysoką jakość wytwarzanych modułów mieszkalnych. Dzięki przeniesieniu procesu budowy do fabryki, warunki pogodowe na placu budowy nie mają większego znaczenia. To jednak nie wszystko. Atutem modułowych hoteli dla pracowników są też niskie koszty ich utrzymania, w tym ogrzewania – to efekt zastosowanej izolacji cieplnej.

Oferowane przez Unihouse modułowe hotele dla pracowników mogą powstać na różnych działkach – w tym mało ustawnych, np. wąskich i długich. W razie konieczności zwiększenia liczby kwater pracowniczych hotel pracowniczy modułowy może zostać rozbudowany lub nadbudowany. Istnieje też możliwość demontażu poszczególnych modułów i ich przetransportowania w inne miejsce, np. na tereny w pobliżu innego zakładu. To właśnie sprawia, że modułowe hotele pracownicze Unihouse są atrakcyjnym rozwiązaniem.

Pozostałe korzyści modułowych hoteli pracowniczych:

 • bezpieczeństwo przeciwpożarowe – chociaż hotel pracowniczy modułowy ma drewniany szkielet, jest on odpowiednio zabezpieczony przed ogniem;
 • całoroczność – modułowe hotele pracownicze są projektowane z myślą o użytkowaniu przez cały rok, a nie tylko sezonowo;
 • wykończenie pod klucz – inwestor nie musi zajmować się wyposażeniem poszczególnych pomieszczeń, dzięki czemu kwatery mogą być użytkowane od razu.
Hotel pracowniczy modułowy – czym się wyróżnia?
Hotel pracowniczy modułowy oferta

UNIHOUSE SA

ul. Rejonowa 5,
17-100 Bielsk Podlaski

(+48) 85 730 34 77
info@unihouse.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma UNIHOUSE S.A., ul. Rejonowa 5, 17-100 Bielsk Podlaski.

 • Niskie koszty realizacji i eksploatacji

  „W tym roku mija okres gwarancyjny kontraktu. Poświadczam, że przeprowadzone roboty były wykonane w terminie, jakości i umówionej cenie. Prace gwarancyjne były wykonane w sposób należyty. Jestem zadowolona z realizacji kontraktu przez UNIHOUSE. UNIHOUSE to firma profesjonalna, doświadczona, godna polecenia”.

  Alfreda Perczak, Właściciel

  Budynek hotelowy w technologii modułowej w konstrukcji drewnianej, Mierzęcice, Polska

 • Powtarzalność i jakość wykonania

  W pełni rekomendujemy firmę UNIHOUSE. Uważamy, że dział obsługi dotrzymuje nam kroku w pozytywnej współpracy. Jako firma budowlana możemy być dumni z produktu, który otrzymujemy.

  Stig Mæhle, Service Manager

  Stokkan Nedre, Trondheim, Norwegia

 • Krótki czas realizacji

  Zakontraktowane prace zostały dostarczone na czas i z zachowaniem wysokich standardów jakości. Wykonawca ma również bardzo wysokie profesjonalne standardy bezpieczeństwa pracy. Biorąc pod uwagę obecną współpracę z Generalnym Wykonawcą i wysoką jakość pracy, rekomendujemy firmę UNIBEP SA jako rzetelnego partnera z profesjonalną, wysoko wykwalifikowaną kadrą.

  Anders Skaget, Project Leader

  Miljøbyen Granåsen, Trondheim, Norwegia

 • Ekologia

  Drewno to naturalny materiał ekologiczny, korzystnie współkształtujący parametry cieplne i akustyczne przegród budowlanych (ściany, stropy, dach) oraz komfort użytkowy budynków, jak mikroklimat i bezpieczeństwo funkcjonalne. Skumulowana energochłonność drewna jest bardzo korzystna w porównaniu do betonu i stali.

  Dużą zaletą konstrukcji drewnianych jest ich lekkość, co przyczynia się do zmniejszenia wymiarów konstrukcji np. fundamentów oraz ich prefabrykacji, tzn. fabrycznego wykonania elementów i transport na budowę, a tam szybki montaż. Ponadto budynki drewniane są łatwe do przebudowy i modernizacji oraz podatne na rozbiórkę i utylizację.

  prof. dr hab. Inż. Czesław Miedziałowski

  Politechnika Białostocka

 • Certyfikowana jakość

  Podczas projektowania, bazując na aprobatach technicznych Sintef i ETA, wdrażamy rozwiązania dopasowując je do potrzeb projektu i Inwestora. By produkcja i budowa przebiegły szybko i na najwyższym poziomie, każdy szczegół musi być opracowany dokładnie i odpowiednio wcześniej.

  Tomasz Perkowski

  Kierownik Działu Projektowego UNIHOUSE

 • Wiele możliwości

  Budownictwo modułowe to synonim nowoczesnej technologii i precyzji wykonania. Pozwala na realizację najbardziej wyszukanych pomysłów, przy zachowaniu założonej funkcji zamkniętej w poszczególnych bryłach. Projektant może być pewien, że to, co wymyślił i wykreował, na budowie zostanie zrealizowane w 100 procentach. Budownictwo to spełnia marzenia architektów o idealnym module w architekturze, według postulatów Witruwiusza czy Le Corbusiera.

  architekt Zenon W. Zabagło

  biuro projektowe Atelier ZETTA

 • > 20 LAT

  doświadczenia branżowego

 • 4876

  wybudowanych mieszkań

 • > 3000

  zadowolonych klientów

 • 24H/7

  doradztwo i wsparcie działu handlowego

Modułowy hotel pracowniczy

Krótki czas budowy modułowego hotelu pracowniczego

Z perspektywy inwestorów kluczowe znaczenie ma czas realizacji inwestycji. Hotel pracowniczy modułowy Unihouse powstaje w dużo krótszym czasie niż kwatery pracownicze realizowane w tradycyjnej technologii. Ma to szczególne znaczenie dla przedsiębiorstw, które np. zwiększają moce produkcyjne i – z uwagi na niedobór pracowników na lokalnym rynku – muszą zapewnić zakwaterowanie osobom pochodzącym z innych części kraju czy nawet zagranicy. Modułowe hotele pracownicze mogą powstać w zaledwie kilka miesięcy i być użytkowane od razu po zakończeniu prac na placu budowy.

Chociaż modułowe hotele dla pracowników Unihouse wznosi się o wiele szybciej niż budynki w tradycyjnych technologiach, to są one w pełni funkcjonalne i dostosowane do potrzeb klienta – projekt powstaje we współpracy z inwestorem. Dla firm, które przykładają szczególną wagę do realizacji strategii ESG, znaczenie ma też ekologiczna technologia wykorzystywana przez Unihouse. Zastosowanie naturalnych i ekologicznych surowców (w tym zwłaszcza drewna) pozwala ograniczyć emisję CO2. Ale to nie wszystko. Zautomatyzowany proces produkcji modułów oznacza też minimalną ilość odpadów produkcyjnych.

Krótki czas budowy modułowego hotelu pracowniczego
zadzwoń:
Nasi konsultanci są dostępni od pon - pt: 09.00 - 17.00
napisz:
Nasi doradcy skontaktują się z tobą w ciągu 48 godzin
wyślij zapytanie:
Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin

Typowy moduł

Typowy moduł hotelu pracowniczego Komfortowe modułowe hotele dla pracowników w ofercie Unihouse!

Komfortowe modułowe hotele dla pracowników w ofercie Unihouse!

Chcesz zwiększyć produkcję? Zamierzasz zaproponować pracownikom kwatery w pobliżu zakładu pracy czy realizowanej inwestycji? Prowadzisz agencję pracy i rekrutujesz pracowników z zagranicy? Hotel pracowniczy modułowy to sposób, aby szybko zapewnić komfortowe warunki mieszkaniowe zatrudnionym pracownikom. Skorzystaj z naszej oferty – zamów nowoczesne i tanie w utrzymaniu modułowe hotele dla pracowników Unihouse. Jeżeli chcesz poznać szczegóły lub omówić projekt, skontaktuj się z nami.

Przykładowe realizacje

Wszystkie

Obszary działalności Unihouse

 • Żłobki modułowe
  Żłobki modułowe

  Żłobki modułowe

 • Szkoły modułowe
  Szkoły modułowe

  Szkoły modułowe

 • Przedszkola modułowe
  Przedszkola modułowe

  Przedszkola modułowe

 • Hotele i akademiki modułowe
  Hotele i akademiki modułowe

  Hotele i akademiki modułowe

 • Modułowe hotele pracownicze
  Modułowe hotele pracownicze

  Modułowe hotele pracownicze

 • Bloki, osiedla modułowe
  Bloki, osiedla modułowe

  Bloki, osiedla modułowe

 • Komunalne mieszkania modułowe - simy
  Komunalne mieszkania modułowe - simy

  Komunalne mieszkania modułowe - simy

 • Domy opieki modułowe
  Domy opieki modułowe

  Domy opieki modułowe

 • Posterunki policji modułowe
  Posterunki policji modułowe

  Posterunki policji modułowe

 • Koszary wojskowe modułowe
  Koszary wojskowe modułowe

  Koszary wojskowe modułowe

Czytaj więcej

Przedszkola modułowe

Obszary działalności

Przedszkola modułowe

[arrow-down]

Budynki, w których przebywają najmłodsi, powinny być bezpieczne i komfortowe. Z perspektywy inwestora istotna jest też cena – pożądane są niskie koszty eksploatacji. Przedszkola modułowe Unihouse są odpowiedzią na potrzeby zarówno użytkowników, jak i inwestorów. Ale to nie wszystko. Dowiedz się, dlaczego jeszcze warto budować przedszkola w systemie modułowym.

Przedszkole w konstrukcji modułowej – zalety tego rozwiązania

Przedszkola modułowe powstają z przyjaznych środowisku modułów Unihouse – głównym materiałem konstrukcyjnym jest drewno. Efektem połączenia tego surowca z innymi materiałami (np. gipsem i wełną mineralną) są moduły o korzystnym mikroklimacie i wymaganych parametrach, które następnie są łączone w całość. W zaledwie kilka miesięcy można wznieść budynek opiekuńczo-edukacyjny spełniający normy przeciwpożarowe i z dobrą izolacją akustyczną. Każde przedszkole modułowe Unihouse– podobnie jak żłobki modułowe Unihouse – ma też niskie zapotrzebowanie energetyczne. 

Krótki okres realizacji inwestycji oraz niski koszt budowy przedszkola modułowego w ujęciu zarówno środowiskowym, jak i eksploatacyjnym to kluczowe dla inwestorów zalety. Ale niejedyne. Przedszkole modułowe:

 • można rozbudować, nadbudować lub przenieść – możliwe jest zatem dostosowanie budynku do liczby korzystających z niego dzieci;
 • jest dostępne w opcji pod klucz – w ścianach i podłogach modułów są montowane wszelkie niezbędne instalacje, ale inwestor może też zdecydować się na budynek w pełni wyposażony;

może powstać na działce o nietypowych wymiarach lub kształcie – co ma szczególne znaczenie, gdy przedszkole modułowe ma zostać wybudowane w centrum miasta.

Przedszkole w konstrukcji modułowej – zalety tego rozwiązania
Przedszkole w konstrukcji modułowej

UNIHOUSE SA

ul. Rejonowa 5,
17-100 Bielsk Podlaski

(+48) 85 730 34 77
info@unihouse.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma UNIHOUSE S.A., ul. Rejonowa 5, 17-100 Bielsk Podlaski.

 • Niskie koszty realizacji i eksploatacji

  „W tym roku mija okres gwarancyjny kontraktu. Poświadczam, że przeprowadzone roboty były wykonane w terminie, jakości i umówionej cenie. Prace gwarancyjne były wykonane w sposób należyty. Jestem zadowolona z realizacji kontraktu przez UNIHOUSE. UNIHOUSE to firma profesjonalna, doświadczona, godna polecenia”.

  Alfreda Perczak, Właściciel

  Budynek hotelowy w technologii modułowej w konstrukcji drewnianej, Mierzęcice, Polska

 • Powtarzalność i jakość wykonania

  W pełni rekomendujemy firmę UNIHOUSE. Uważamy, że dział obsługi dotrzymuje nam kroku w pozytywnej współpracy. Jako firma budowlana możemy być dumni z produktu, który otrzymujemy.

  Stig Mæhle, Service Manager

  Stokkan Nedre, Trondheim, Norwegia

 • Krótki czas realizacji

  Zakontraktowane prace zostały dostarczone na czas i z zachowaniem wysokich standardów jakości. Wykonawca ma również bardzo wysokie profesjonalne standardy bezpieczeństwa pracy. Biorąc pod uwagę obecną współpracę z Generalnym Wykonawcą i wysoką jakość pracy, rekomendujemy firmę UNIBEP SA jako rzetelnego partnera z profesjonalną, wysoko wykwalifikowaną kadrą.

  Anders Skaget, Project Leader

  Miljøbyen Granåsen, Trondheim, Norwegia

 • Ekologia

  Drewno to naturalny materiał ekologiczny, korzystnie współkształtujący parametry cieplne i akustyczne przegród budowlanych (ściany, stropy, dach) oraz komfort użytkowy budynków, jak mikroklimat i bezpieczeństwo funkcjonalne. Skumulowana energochłonność drewna jest bardzo korzystna w porównaniu do betonu i stali.

  Dużą zaletą konstrukcji drewnianych jest ich lekkość, co przyczynia się do zmniejszenia wymiarów konstrukcji np. fundamentów oraz ich prefabrykacji, tzn. fabrycznego wykonania elementów i transport na budowę, a tam szybki montaż. Ponadto budynki drewniane są łatwe do przebudowy i modernizacji oraz podatne na rozbiórkę i utylizację.

  prof. dr hab. Inż. Czesław Miedziałowski

  Politechnika Białostocka

 • Certyfikowana jakość

  Podczas projektowania, bazując na aprobatach technicznych Sintef i ETA, wdrażamy rozwiązania dopasowując je do potrzeb projektu i Inwestora. By produkcja i budowa przebiegły szybko i na najwyższym poziomie, każdy szczegół musi być opracowany dokładnie i odpowiednio wcześniej.

  Tomasz Perkowski

  Kierownik Działu Projektowego UNIHOUSE

 • Wiele możliwości

  Budownictwo modułowe to synonim nowoczesnej technologii i precyzji wykonania. Pozwala na realizację najbardziej wyszukanych pomysłów, przy zachowaniu założonej funkcji zamkniętej w poszczególnych bryłach. Projektant może być pewien, że to, co wymyślił i wykreował, na budowie zostanie zrealizowane w 100 procentach. Budownictwo to spełnia marzenia architektów o idealnym module w architekturze, według postulatów Witruwiusza czy Le Corbusiera.

  architekt Zenon W. Zabagło

  biuro projektowe Atelier ZETTA

 • > 20 LAT

  doświadczenia branżowego

 • 4876

  wybudowanych mieszkań

 • > 3000

  zadowolonych klientów

 • 24H/7

  doradztwo i wsparcie działu handlowego

Przedszkola modułowe

Przestronne przedszkola modułowe dla wymagających inwestorów

Aby powstało przedszkole modułowe, w pierwszej kolejności należy wykonać jego projekt. Producent, czyli Unihouse, posiada własne biuro projektowe. Każdy projekt zostaje przygotowany na bazie koncepcji inwestora. Budownictwo modułowe jest na tyle uniwersalne, że przedszkola modułowe czy szkoły modułowemogą mieć praktycznie dowolną wielkość (maksymalnie 8 kondygnacji). W portfolio Unihouse znajdują się przedszkola modułowe o powierzchni całkowitej od ok. 800 mkw do ok. 1420 mkw. – budynki te są dostosowane do potrzeb od 100 do nawet 200 dzieci wraz z personelem.

Dobry projekt przedszkola modułowego musi uwzględniać nie tylko oczekiwania inwestora i przyszłych użytkowników, ale również wymogi techniczne, które są stawiane przed takimi obiektami (np. z zakresu kontroli dostępu). Bez względu na wielkość, każde przedszkole modułowe Unihouse może posiadać różne strefy, np. szatnię dla dzieci, salę zabaw, sypialnie, łazienki, pomieszczenia socjalne i pomieszczenia gospodarcze. Istnieje też możliwość stworzenia części kuchennej (gdy przedszkole chce zrezygnować z cateringu) czy gabinetu pielęgniarki.

Przedszkole w konstrukcji modułowej
zadzwoń:
Nasi konsultanci są dostępni od pon - pt: 09.00 - 17.00
napisz:
Nasi doradcy skontaktują się z tobą w ciągu 48 godzin
wyślij zapytanie:
Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin
Energooszczędne przedszkola modułowe w ofercie Unihouse!

Energooszczędne przedszkola modułowe w ofercie Unihouse!

Każde przedszkole modułowe Unihouse to obiekt energooszczędny. Co to oznacza w praktyce? Nowoczesna technologia uwzględniająca wykorzystanie materiałów termoizolacyjnych sprawia, że budynki mają niewielkie zapotrzebowanie na energię. W konsekwencji projekt przedszkola modułowego nie musi przewidywać budowy kotłowni czy przyłącza do sieci ciepłowniczej – pomieszczenia można dogrzać, używając grzejników elektrycznych. Jednocześnie niewielkie zapotrzebowanie energetyczne sprawia, że inwestor nie musi obawiać się wysokości opłat eksploatacyjnych – utrzymanie takiego przedszkola jest tanie.

Zastanawiasz się, jaka jest cena przedszkola modułowego? Skontaktuj się z nami. Cena projektu i wykonania budynku w systemie modułowym Unihouse jest zawsze ustalana indywidualnie – zmiennych wpływających na koszt realizacji inwestycji jest wiele. Jeżeli masz pytania o dostępne w naszej ofercie budownictwo modułowe, również zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy dodatkowych informacji, rozwiejemy wątpliwości i zaprosimy na najbliższe dni otwarte na aktualnie prowadzonej budowie.

Przykładowe realizacje

Wszystkie

Obszary działalności Unihouse

 • Żłobki modułowe
  Żłobki modułowe

  Żłobki modułowe

 • Szkoły modułowe
  Szkoły modułowe

  Szkoły modułowe

 • Przedszkola modułowe
  Przedszkola modułowe

  Przedszkola modułowe

 • Hotele i akademiki modułowe
  Hotele i akademiki modułowe

  Hotele i akademiki modułowe

 • Modułowe hotele pracownicze
  Modułowe hotele pracownicze

  Modułowe hotele pracownicze

 • Bloki, osiedla modułowe
  Bloki, osiedla modułowe

  Bloki, osiedla modułowe

 • Komunalne mieszkania modułowe - simy
  Komunalne mieszkania modułowe - simy

  Komunalne mieszkania modułowe - simy

 • Domy opieki modułowe
  Domy opieki modułowe

  Domy opieki modułowe

 • Posterunki policji modułowe
  Posterunki policji modułowe

  Posterunki policji modułowe

 • Koszary wojskowe modułowe
  Koszary wojskowe modułowe

  Koszary wojskowe modułowe

Czytaj więcej

Żłobki modułowe

Obszary działalności

Żłobki modułowe

[arrow-down]

Mimo zmian demograficznych zapotrzebowanie na punkty opieki dziennej dla dzieci, w tym żłobki, wciąż jest duże. Żłobek modułowy może powstać w zaledwie kilka miesięcy. Taki obiekt korzystnie wyróżnia się też na tle placówek wybudowanych w tradycyjnej technologii – jest tani w eksploatacji, zapewnia optymalny komfort użytkownikom i odznacza się trwałością. Dowiedz się więcej o żłobkach budowanych w systemie modułowym.

Żłobek modułowy – czym się wyróżnia?

Jak wskazuje nazwa, wyróżnikiem żłobków modułowych Unihouse jest ich modułowa budowa. Drewniane moduły, z których składa się gotowy obiekt, powstają w fabryce. Na etapie produkcji każdy moduł zostaje wyposażony we wszystkie niezbędne instalacje, w tym elektryczną i wentylacyjną. W rezultacie żłobki modułowe Unihouse powstają szybciej niż żłobki wykonane w tradycyjnej technologii. Po zakończeniu prac na placu budowy moduły są niewidoczne ze względu na montaż elewacji. Jednocześnie modułowa konstrukcja sprawia, że możliwe są m.in. przeniesienie i łatwa rozbudowa budynku.

Chociaż żłobki modułowe różnią się od tradycyjnego budownictwa, to podobnie jak żłobki wybudowane w tradycyjnej technologii mogą one mieć dowolną formę architektoniczną. To jednak nie wszystko. Żłobek modułowy może być parterowy lub mieć kilka pięter – technologia wykorzystywana przez Unihouse pozwala na budowę nawet 8-piętrowych obiektów. Modułowe budynki przeznaczone do dziennego pobytu dzieci (w tym również szkoły modułowe) spełniają też wszelkie standardy przewidziane dla takich obiektów – są w pełni bezpieczne.

Czym jeszcze wyróżnia się żłobek modułowy:

 • budynek jest przyjazny środowisku – wynika to z wykorzystania ekologicznych materiałów, np. drewna i wełny mineralnej;
 • koszty eksploatacyjne są niskie – projekt żłobka modułowego nie musi przewidywać kotłowni, pomieszczenia mogą być dogrzewane za pomocą grzejników elektrycznych;
 • obiekt można postawić na praktycznie każdym terenie – również wielkość i kształt działki ma mniejsze znaczenie ze względu na rozmiar modułów.
Żłobek modułowy czym się wyróżnia
Budowa żłobka modułowego

UNIHOUSE SA

ul. Rejonowa 5,
17-100 Bielsk Podlaski

(+48) 85 730 34 77
info@unihouse.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma UNIHOUSE S.A., ul. Rejonowa 5, 17-100 Bielsk Podlaski.

 • Niskie koszty realizacji i eksploatacji

  „W tym roku mija okres gwarancyjny kontraktu. Poświadczam, że przeprowadzone roboty były wykonane w terminie, jakości i umówionej cenie. Prace gwarancyjne były wykonane w sposób należyty. Jestem zadowolona z realizacji kontraktu przez UNIHOUSE. UNIHOUSE to firma profesjonalna, doświadczona, godna polecenia”.

  Alfreda Perczak, Właściciel

  Budynek hotelowy w technologii modułowej w konstrukcji drewnianej, Mierzęcice, Polska

 • Powtarzalność i jakość wykonania

  W pełni rekomendujemy firmę UNIHOUSE. Uważamy, że dział obsługi dotrzymuje nam kroku w pozytywnej współpracy. Jako firma budowlana możemy być dumni z produktu, który otrzymujemy.

  Stig Mæhle, Service Manager

  Stokkan Nedre, Trondheim, Norwegia

 • Krótki czas realizacji

  Zakontraktowane prace zostały dostarczone na czas i z zachowaniem wysokich standardów jakości. Wykonawca ma również bardzo wysokie profesjonalne standardy bezpieczeństwa pracy. Biorąc pod uwagę obecną współpracę z Generalnym Wykonawcą i wysoką jakość pracy, rekomendujemy firmę UNIBEP SA jako rzetelnego partnera z profesjonalną, wysoko wykwalifikowaną kadrą.

  Anders Skaget, Project Leader

  Miljøbyen Granåsen, Trondheim, Norwegia

 • Ekologia

  Drewno to naturalny materiał ekologiczny, korzystnie współkształtujący parametry cieplne i akustyczne przegród budowlanych (ściany, stropy, dach) oraz komfort użytkowy budynków, jak mikroklimat i bezpieczeństwo funkcjonalne. Skumulowana energochłonność drewna jest bardzo korzystna w porównaniu do betonu i stali.

  Dużą zaletą konstrukcji drewnianych jest ich lekkość, co przyczynia się do zmniejszenia wymiarów konstrukcji np. fundamentów oraz ich prefabrykacji, tzn. fabrycznego wykonania elementów i transport na budowę, a tam szybki montaż. Ponadto budynki drewniane są łatwe do przebudowy i modernizacji oraz podatne na rozbiórkę i utylizację.

  prof. dr hab. Inż. Czesław Miedziałowski

  Politechnika Białostocka

 • Certyfikowana jakość

  Podczas projektowania, bazując na aprobatach technicznych Sintef i ETA, wdrażamy rozwiązania dopasowując je do potrzeb projektu i Inwestora. By produkcja i budowa przebiegły szybko i na najwyższym poziomie, każdy szczegół musi być opracowany dokładnie i odpowiednio wcześniej.

  Tomasz Perkowski

  Kierownik Działu Projektowego UNIHOUSE

 • Wiele możliwości

  Budownictwo modułowe to synonim nowoczesnej technologii i precyzji wykonania. Pozwala na realizację najbardziej wyszukanych pomysłów, przy zachowaniu założonej funkcji zamkniętej w poszczególnych bryłach. Projektant może być pewien, że to, co wymyślił i wykreował, na budowie zostanie zrealizowane w 100 procentach. Budownictwo to spełnia marzenia architektów o idealnym module w architekturze, według postulatów Witruwiusza czy Le Corbusiera.

  architekt Zenon W. Zabagło

  biuro projektowe Atelier ZETTA

 • > 20 LAT

  doświadczenia branżowego

 • 4876

  wybudowanych mieszkań

 • > 3000

  zadowolonych klientów

 • 24H/7

  doradztwo i wsparcie działu handlowego

Czas realizacji modułowego żłobka

Komfortowe i przyjazne dla dzieci żłobki modułowe – szybka realizacja inwestycji

Budowa żłobków w technologii Unihouse oznacza minimalną ilość odpadów produkcyjnych. Również emisja CO2 jest dużo niższa niż w przypadku tradycyjnego budownictwa. Dodatkowo okres prowadzenia prac jest krótki – czas realizacji inwestycji to ok. 6 miesięcy. Mimo że dla wielu inwestorów czas odgrywa kluczową rolę, to wspomnieć warto też o dodatkowych korzyściach – mowa choćby o komforcie użytkowników. Poszczególne moduły są wykonywane z drewna i innych materiałów, które tworzą korzystny mikroklimat – w pomieszczeniach panuje optymalna temperatura i wilgotność. Jednocześnie:

 • żłobki modułowe – podobnie jak przedszkola modułowe – zachowują wysoką estetykę;
 • inwestor może zdecydować się na opcję wykończenia pod klucz – dzięki temu gotowy żłobek modułowy można użytkować tuż po zakończeniu prac na placu budowy.
Żłobek modułowy szybka realizacja inwestycji
zadzwoń:
Nasi konsultanci są dostępni od pon - pt: 09.00 - 17.00
napisz:
Nasi doradcy skontaktują się z tobą w ciągu 48 godzin
wyślij zapytanie:
Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin
Żłobki modułowe w ofercie Unihouse

Funkcjonalne żłobki modułowe w ofercie Unihouse!

Żłobek modułowy to w pełni funkcjonalny obiekt. W zależności od potrzeb inwestora placówka może być wyposażona w różne pomieszczenia – poza salami, w których przebywają dzieci (sale zabaw, sypialnie), mogą to być również pomieszczenia administracyjne, pomieszczenia socjalne, część kuchenna, pomieszczenia gospodarcze i techniczne czy gabinet pielęgniarki. Budownictwo modułowe Unihouse pozwala też na budowę zarówno kameralnych żłobków (np. dla 100 dzieci), jak i dużych obiektów z większą liczbą oddziałów (np. żłobek modułowy dla 200 dzieci).

Uważasz, że żłobki modułowe to atrakcyjne rozwiązanie? Masz pytania? Chcesz porozmawiać o swoim projekcie? Zapraszamy – skontaktuj się z nami.

Przykładowe realizacje

Wszystkie

Obszary działalności Unihouse

 • Żłobki modułowe
  Żłobki modułowe

  Żłobki modułowe

 • Szkoły modułowe
  Szkoły modułowe

  Szkoły modułowe

 • Przedszkola modułowe
  Przedszkola modułowe

  Przedszkola modułowe

 • Hotele i akademiki modułowe
  Hotele i akademiki modułowe

  Hotele i akademiki modułowe

 • Modułowe hotele pracownicze
  Modułowe hotele pracownicze

  Modułowe hotele pracownicze

 • Bloki, osiedla modułowe
  Bloki, osiedla modułowe

  Bloki, osiedla modułowe

 • Komunalne mieszkania modułowe - simy
  Komunalne mieszkania modułowe - simy

  Komunalne mieszkania modułowe - simy

 • Domy opieki modułowe
  Domy opieki modułowe

  Domy opieki modułowe

 • Posterunki policji modułowe
  Posterunki policji modułowe

  Posterunki policji modułowe

 • Koszary wojskowe modułowe
  Koszary wojskowe modułowe

  Koszary wojskowe modułowe

Czytaj więcej

Projekt budynku wielorodzinnego modułowego

Obszary działalności

Projekt budynku wielorodzinnego modułowego

[arrow-down]

Budownictwo modułowe pozwala wznosić budynki wielorodzinne szybciej niż technologie tradycyjne i – co ważne – bez konieczności godzenia się na kompromisy. Jednak zanim w fabryce ruszy produkcja modułów, które następnie zostaną połączone na placu budowy, przygotować trzeba projekt budynku wielorodzinnego. Zajmujemy się tym w Unihouse. Dowiedz się więcej o tym, jak projektujemy nowoczesne i funkcjonalne budynki wielorodzinne.

Projekty budynków wielorodzinnych dopasowane do indywidualnych potrzeb

Współcześnie wznoszone budynki wielorodzinne często są kameralnymi inwestycjami – projekt budynku wielorodzinnego zakłada budowę maksymalnie kilkunastu mieszkań. Ale nie zawsze. Niekiedy inwestorowi zależy na obiekcie, w którym wyodrębniona zostanie większa liczba lokali mieszkalnych. Projekty budynków wielorodzinnych wznoszonych z modułów mogą przewidywać budowę nawet 8 kondygnacji. W Unihouse posiadamy własne biuro projektowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych wymagań – zarówno inwestora, jak i przyszłych mieszkańców.

Projekt budynku wielorodzinnego przygotowany przez biuro projektowe Unihouse wyróżnia się tym, że na placu budowy zamysł projektanta jest realizowany w 100%. Co to oznacza dla inwestora? Od początku wie on, jak finalnie będzie prezentował się zamówiony budynek. Przewidywalność – w połączeniu z odejściem od linearnego modelu budowy (w którym przebiega ona krok po kroku) – to tylko niektóre zalety budownictwa modułowego mogące skutecznie przekonać do wyboru tej technologii budowy.

Projekty budynków wielorodzinnych dopasowane do indywidualnych potrzeb
Projekty budynków wielorodzinnych oferta

UNIHOUSE SA

ul. Rejonowa 5,
17-100 Bielsk Podlaski

(+48) 85 730 34 77
info@unihouse.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma UNIHOUSE S.A., ul. Rejonowa 5, 17-100 Bielsk Podlaski.

 • > 20 LAT

  doświadczenia branżowego

 • 4876

  wybudowanych mieszkań

 • > 3000

  zadowolonych klientów

 • 24H/7

  doradztwo i wsparcie działu handlowego

 • Krótki okres realizacji budowy
  W skutek przeniesienia części procesów technologicznych z placu budowy do hali produkcyjnej, np. realizacja pod klucz hotelu w czasie 3-4 miesięcy (zależnie od założeń projektowych)

 • Kompleksowość od projektu pod klucz 
  Możliwość zaprojektowania własnego pomysłu, wybudowanie i postawienie modułów na miejscu inwestycji, oddanie mieszkań gotowych do wprowadzenia 

 • Atrakcyjna cena
  dostosowana do jakości

 • Nowoczesna technologia
  wykorzystująca zalety czystych ekologicznie materiałów takich jak drewno, gips, wełna mineralna

 • Atrakcyjne projekty
  z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb Klienta lub budowa według projektu Klienta

 • Możliwość rozbudowy i realizacji
  w dowolnej lokalizacji, prosty montaż, demontaż i przeniesienie

 • Certyfikowana jakość i pełne zabezpieczenie przeciwpożarowe
  elementów budynku do poziomu odporności ogniowej REI 60

 • Korzystny i przyjazny użytkownikom mikroklimat
  wnętrza domów i budynków dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów

 • Oszczędnośc kosztów eksloatacji
  dzięki doskonałaej izolacji cieplnej ścian i dachów (współczynnik przenikania ciepła U< 0,18 W/m2K), małe zużycie energii potrzebnej do ogrzania domu /budynku/ 40-70 kWh/m2/rok – niskie koszty eksploatacji

 • Izolacyjność akustyczna
  ścian międzymodułowych 63 dB

 • Bezpieczeństwo współpracy
  Partner o stabilnej pozycji rynkowej

 • Produkcja w kontrolowanych warunkach fabryki 
  niezależnie od warunków pogodowych oraz montaż w dowolnych warunkach atmosferycznych

Projekt budynku wielorodzinnego w technologii modułowej – co obejmuje?

Projekt budynku wielorodzinnego w technologii modułowej – co obejmuje?

Budynki w technologii modułowej oferowane przez Unihouse są dostępne w wersji pod klucz, ale inwestor może zdecydować się też na podstawowy projekt – gdy wnętrza planuje urządzać we własnym zakresie. Jednocześnie każdy projekt budynku wielorodzinnego musi precyzować pewne kwestie, które dotyczą np. konstrukcji i instalacji. Biuro projektowe Unihouse przygotowuje projekt w oparciu o uzgodnienia z inwestorem.

Co mogą obejmować projekty budynków wielorodzinnych? Oto przykłady:

 • rozwiązania architektoniczne – projektanci Unihouse w porozumieniu z inwestorem decydują m.in. o formie budynku, ilości kondygnacji i kwestii fundamentów;
 • elewacja – standardem jest, że projekt przewiduje wykonanie estetycznej i nowoczesnej elewacji, dzięki której moduły pozostają niewidoczne;
 • instalacje – budynki wielorodzinne modułowe to funkcjonalne obiekty mieszkalne, które są wyposażone we wszystkie niezbędne media;
 • bezpieczeństwo przeciwpożarowe – podstawowym budulcem obiektów modułowych jest drewno, a to sprawia, że projekt musi przewidywać jego zabezpieczenie przed ogniem;
 • układ pomieszczeń – projekty budynków wielorodzinnych w systemie modułowym uwzględniają potrzeby mieszkańców, czego wyrazem jest funkcjonalny układ poszczególnych lokali;
 • wystrój wnętrz – projektanci dobierają nie tylko wysokiej jakości materiały, ale też sprzęty (np. w dedykowanej zabudowie);
 • przestrzenie wspólne – należą do nich m.in. klatki schodowe, pomieszczenia na rowery czy wózki oraz piwnice;

zagospodarowanie przestrzeni wokół budynku – projekt budynku wielorodzinnego może obejmować sposób zagospodarowania terenu inwestycji.

zadzwoń:
Nasi konsultanci są dostępni od pon - pt: 09.00 - 17.00
napisz:
Nasi doradcy skontaktują się z tobą w ciągu 48 godzin
wyślij zapytanie:
Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin
Profesjonalny projekt budynku wielorodzinnego modułowego – wybierz Unihouse

Profesjonalny projekt budynku wielorodzinnego modułowego – wybierz Unihouse!

Modułowe budownictwo pozwala zaoszczędzić czas na etapie budowy i środki już podczas eksploatacji obiektu. Planujesz budowę wielorodzinnego budynku w systemie modułowym? Nawiążmy współpracę – znamy technologię, mamy doświadczenie, a nasze biuro projektowe przygotowuje projekty budynków wielorodzinnych. Skorzystaj z naszej oferty – skontaktuj się z nami, a omówimy szczegóły.

Przykładowe realizacje

Wszystkie

Obszary działalności Unihouse

 • Żłobki modułowe
  Żłobki modułowe

  Żłobki modułowe

 • Szkoły modułowe
  Szkoły modułowe

  Szkoły modułowe

 • Przedszkola modułowe
  Przedszkola modułowe

  Przedszkola modułowe

 • Hotele i akademiki modułowe
  Hotele i akademiki modułowe

  Hotele i akademiki modułowe

 • Modułowe hotele pracownicze
  Modułowe hotele pracownicze

  Modułowe hotele pracownicze

 • Bloki, osiedla modułowe
  Bloki, osiedla modułowe

  Bloki, osiedla modułowe

 • Komunalne mieszkania modułowe - simy
  Komunalne mieszkania modułowe - simy

  Komunalne mieszkania modułowe - simy

 • Domy opieki modułowe
  Domy opieki modułowe

  Domy opieki modułowe

 • Posterunki policji modułowe
  Posterunki policji modułowe

  Posterunki policji modułowe

 • Koszary wojskowe modułowe
  Koszary wojskowe modułowe

  Koszary wojskowe modułowe

Czytaj więcej

Budowa pod klucz

Obszary działalności

Budowa pod klucz

[arrow-down]

Wybudowanie budynku wielorodzinnego to nie wszystko – pozostaje jeszcze kwestia urządzenia poszczególnych mieszkań. W Unihouse oszczędzamy czas inwestorów – budujemy pod klucz. W praktyce oznacza to, że oddany przez nas do użytku budynek jest gotowy do zamieszkania od razu, bez konieczności aranżacji poszczególnych lokali. Sprawdź, jak wygląda budowa pod klucz w Unihouse i dlaczego warto wybrać ten wariant.

Na czym polega budowa pod klucz budynków modułowych wielorodzinnych?

Budowa pod klucz” to sformułowanie powszechnie używane w branży budowlanej. Budynki wielorodzinne modułowe również są oferowane w opcji pod klucz, czyli z wyposażeniem. Przewaga budownictwa modułowego przejawia się w tym, że wnętrza modułów są wykańczane w fabryce podczas produkcji, a nie na placu budowy. Nie jest zatem konieczne zakończenie poprzednich etapów budowy jak w przypadku technologii tradycyjnej – pozwala to skrócić czas niezbędny na realizację inwestycji. Jak wygląda przykładowe wnętrze mieszkania w modułowym budynku wielorodzinnym? W przypadku wykończenia pod klucz produkowane przez nas moduły mogą jeszcze na linii produkcyjnej zostać wyposażone w szereg elementów. To choćby:

 • instalacje – poszczególne moduły posiadają niezbędne instalacje, np. wodną, grzewczą, wentylacyjną i elektryczną;
 • podłogi – układamy panele o optymalnej klasie ścierania, a w łazienkach stosujemy gres szkliwiony;
 • meble łazienkowe – budowa pod klucz oznacza wyposażenie łazienki m.in. w szafkę łazienkową i lustro ze zintegrowanym oświetleniem;
 • meble kuchenne – w kuchni umieszczamy estetyczną i funkcjonalną zabudowę;
 • armatura łazienkowa i kuchenna – w kuchni zamontowany zostaje zlewozmywak wraz z baterią, a w łazience kabina prysznicowa oraz ceramika sanitarna;
 • sprzęt AGD – może może on obejmować płytę grzewczą, piekarnik, zmywarkę oraz inne urządzenia.
Budowa pod klucz budynków modułowych
Budowa pod klucz budynków modułowych

UNIHOUSE SA

ul. Rejonowa 5,
17-100 Bielsk Podlaski

(+48) 85 730 34 77
info@unihouse.pl

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma UNIHOUSE S.A., ul. Rejonowa 5, 17-100 Bielsk Podlaski.

 • > 20 LAT

  doświadczenia branżowego

 • 4876

  wybudowanych mieszkań

 • > 3000

  zadowolonych klientów

 • 24H/7

  doradztwo i wsparcie działu handlowego

 • Krótki okres realizacji budowy
  W skutek przeniesienia części procesów technologicznych z placu budowy do hali produkcyjnej, np. realizacja pod klucz hotelu w czasie 3-4 miesięcy (zależnie od założeń projektowych)

 • Kompleksowość od projektu pod klucz 
  Możliwość zaprojektowania własnego pomysłu, wybudowanie i postawienie modułów na miejscu inwestycji, oddanie mieszkań gotowych do wprowadzenia 

 • Atrakcyjna cena
  dostosowana do jakości

 • Nowoczesna technologia
  wykorzystująca zalety czystych ekologicznie materiałów takich jak drewno, gips, wełna mineralna

 • Atrakcyjne projekty
  z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb Klienta lub budowa według projektu Klienta

 • Możliwość rozbudowy i realizacji
  w dowolnej lokalizacji, prosty montaż, demontaż i przeniesienie

 • Certyfikowana jakość i pełne zabezpieczenie przeciwpożarowe
  elementów budynku do poziomu odporności ogniowej REI 60

 • Korzystny i przyjazny użytkownikom mikroklimat
  wnętrza domów i budynków dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów

 • Oszczędnośc kosztów eksloatacji
  dzięki doskonałaej izolacji cieplnej ścian i dachów (współczynnik przenikania ciepła U< 0,18 W/m2K), małe zużycie energii potrzebnej do ogrzania domu /budynku/ 40-70 kWh/m2/rok – niskie koszty eksploatacji

 • Izolacyjność akustyczna
  ścian międzymodułowych 63 dB

 • Bezpieczeństwo współpracy
  Partner o stabilnej pozycji rynkowej

 • Produkcja w kontrolowanych warunkach fabryki 
  niezależnie od warunków pogodowych oraz montaż w dowolnych warunkach atmosferycznych

Kompleksowy zakres usług – budowa budynku wielorodzinnego modułowego pod klucz

Kompleksowy zakres usług – budowa budynku wielorodzinnego modułowego pod klucz

W procesie budowy budynku modułowego można wyróżnić kilka istotnych etapów – to m.in. projektowanie i produkcja modułów, transport modułów na plac budowy (gdzie ma miejsce ich montaż) oraz zagospodarowanie terenu wokół budynku. Budowa pod klucz modułowego budynku wielorodzinnego – w przeciwieństwie do tradycyjnego budownictwa – rozpoczyna się nie na placu budowy, ale w nowoczesnej i zautomatyzowanej fabryce.

Wykończone moduły, z których następnie powstaje gotowy budynek, wytwarzane są w kontrolowanych warunkach, a budowa pod klucz odbywa się w oparciu o wcześniej zaakceptowany przez inwestora projekt. W Unihouse wiemy, że inwestorzy mogą mieć różne oczekiwania i dlatego też budowa pod klucz może obejmować wstawienie do poszczególnych lokali wyposażenia dodatkowego. Projekt może przewidywać choćby:

 • montaż ogrzewania podłogowego oraz klimatyzacji – aby stworzyć optymalne warunki przyszłym mieszkańcom;
 • meble – moduły mogą zostać wyposażone w podstawowe meble, w tym szafy (wolnostojące lub wbudowane);
 • rolety – zespół Unihouse jest w stanie zamontować rolety zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne.

Nasze możliwości nie kończą się na wyżej wymienionych pracach – możemy też zamontować inne elementy wyposażenia, zgodnie z zamówieniem złożonym przez inwestora. Budowa pod klucz to zatem częściowe lub całkowite wyposażenie budynków wielorodzinnych.

zadzwoń:
Nasi konsultanci są dostępni od pon - pt: 09.00 - 17.00
napisz:
Nasi doradcy skontaktują się z tobą w ciągu 48 godzin
wyślij zapytanie:
Nasi doradcy skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin
Budowa budynku wielorodzinnego modułowego pod klucz

Budowa budynku wielorodzinnego modułowego pod klucz – wybierz Unihouse!

Budowa budynku wielorodzinnego wznoszonego z wykorzystaniem tradycyjnych metod jest czasochłonna i kosztowna. Budownictwo modułowe pozwala zaoszczędzić czas i tym samym szybciej czerpać zyski z inwestycji. Wariant pod klucz to sposób, aby skrócić czas realizacji inwestycji bez obniżania standardu wykończenia. Chcesz zaproponować przyszłym mieszkańcom nowocześnie urządzone i komfortowe mieszkania wykończone pod klucz? Skontaktuj się z nami – ustalimy szczegóły.

Przykładowe realizacje

Wszystkie

Obszary działalności Unihouse

 • Żłobki modułowe
  Żłobki modułowe

  Żłobki modułowe

 • Szkoły modułowe
  Szkoły modułowe

  Szkoły modułowe

 • Przedszkola modułowe
  Przedszkola modułowe

  Przedszkola modułowe

 • Hotele i akademiki modułowe
  Hotele i akademiki modułowe

  Hotele i akademiki modułowe

 • Modułowe hotele pracownicze
  Modułowe hotele pracownicze

  Modułowe hotele pracownicze

 • Bloki, osiedla modułowe
  Bloki, osiedla modułowe

  Bloki, osiedla modułowe

 • Komunalne mieszkania modułowe - simy
  Komunalne mieszkania modułowe - simy

  Komunalne mieszkania modułowe - simy

 • Domy opieki modułowe
  Domy opieki modułowe

  Domy opieki modułowe

 • Posterunki policji modułowe
  Posterunki policji modułowe

  Posterunki policji modułowe

 • Koszary wojskowe modułowe
  Koszary wojskowe modułowe

  Koszary wojskowe modułowe

Czytaj więcej

© 2024 UNIHOUSE SA Wszelkie prawa zastrzeżone.  | Realizacja Sensorama

Zapamiętaj ustawienia
Ustawienia plików cookies
Do działania oraz analizy naszej strony używamy plików cookies i podobnych technologii. Pomagają nam także zrozumieć w jaki sposób korzystasz z treści i funkcji witryny. Dzięki temu możemy nadal ulepszać i personalizować korzystanie z naszego serwisu. Zapewniamy, że Twoje dane są u nas bezpieczne. Nie przekazujemy ich firmom trzecim. Potwierdzając tę wiadomość akceptujesz naszą Politykę plików cookies.
Zaznacz wszystkie zgody
Odrzuć wszystko
Przeczytaj więcej
Analityczne pliki cookies
Te pliki cookie mają na celu w szczególności uzyskanie przez administratora serwisu wiedzy na temat statystyk dotyczących ruchu na stronie i źródła odwiedzin. Zazwyczaj zbieranie tych danych odbywa się anonimowo.
Google Analytics
Akceptuję
Odrzucam
Niezbędne
Niezbędne pliki cookies
Te pliki cookie są konieczne do prawidłowego działania serwisu dlatego też nie można ich wyłączyć z tego poziomu, korzystanie z tych plików nie wiąże się z przetwarzaniem danych osobowych. W ustawieniach przeglądarki możliwe jest ich wyłączenie co może jednak zakłócić prawidłowe działanie serwisu.
Akceptuję
Odrzucam